Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки України “Про затвердження Порядку формування реєстраційного досьє”

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу Міністерство економіки України оголошує про його публікацію на офіційному сайті Мінекономіки.

Проєктом наказу пропонується затвердити Порядок формування реєстраційного досьє, який встановлює вимоги до реєстраційного досьє, що супроводжує заяву на державну реєстрацію кормових добавок в Україні згідно зі статтею 18 Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», наукових відомостей, які надаються для ідентифікації та характеристики відповідної кормової добавки, а також досліджень (випробувань), що проводяться з метою підтвердження її ефективності та безпечності для людей, тварин та довкілля.

Електронну версію проєкту наказу розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу в письмовій та електронній формі просимо надавати протягом одного місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство економіки України:

вул. М. Грушевського 12/2, м. Київ, 01008;

тел. (044) 200-47-53, факс (044) 253-63-71; e-mail: d.zhabych@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України:

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json