Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» на виконання пункту 31 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106-р.

Метою прийняття постанови є зменшення регуляторного тиску на суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями шляхом скасування підзаконного нормативно-правового акту, що дублює норми законів і створює додаткове навантаження на бізнес.

Проект постанови та аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Документи» підрубрика «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: shpirko@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json