Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ПП "НВП Строймонтажналадка"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Розгляд та оцінка тендерних пропозицій
Суть питання: Замовником подовжено строк розгляду тендерної пропозиції на виконання покрівельних робіт на суму 3600000.00 до 20 робочих днів з аргументацією "для детального вивчення локального кошторису". При цьому кошторис є незначний по обєму. Чи є така аргументація подовження строку розгляду достатньою.
Відповідь на запит 468/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас відповідь на аналогічне питання міститься за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=1fedfbf9-ba6b-414f-8b2a-8cd810181731&lang=uk-UA

При цьому слід зазначити, що замовник самостійно аргументує рішення щодо продовження строку розгляду тендерної пропозиції до 20 робочих днів на підставі статті 28 Закону та може ураховувати, зокрема складність та специфіку закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2