Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3 / 0
Добрий день! Дякую за зворотній зв'язок щодо запиту № 1389/2020. Проте звертаю увагу, що відповідь на запит № 688/2020, на який є посилання, не містить відповіді на відправлений мною запит 1389/2020. Отже, прохання надати консультацію з наступного питання (дублюю запит № 1389/2020): У травні було заплановано та проведено спрощену закупівлю товарів з очікуваною вартістю 108 тис.грн. (з прив'язкою до позиції Річного плану). Закупівля не відбулась. Для повторного проведення закупівлі у червні вносимо зміни до Річного плану закупівель (у ПроЗорро додається новий рядок на таку ж суму - 108 тис.грн) Яка має бути процедура для повторного проведення цієї ж закупівлі у червні: 1) відкриті торги (оскільки 108 тис.грн заплановано у травні (торги не відбулись) + 108 тис.грн на червень), або 2) спрощена закупівля? Замовник визначений пунктами 1-3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (поріг для закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 200 тис.грн.) Дякую.
Відповідь
29.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня! Просимо надати відповіді на наступні питання: 1. Замовником укладено «прямий» договір без використання електронної системи закупівель 21.01.2020 року на суму 121 000 грн. З часу укладення і до теперішнього часу поставка товару та оплати по цьому договору не здійснювались і здійснюватись не будуть (ціна вища ніж у інших постачальників, а сторона по договору не погоджується переглянути ціну). Якщо зазначений договір буде розірвано і укладатиметься новий договір з таким же предметом по цьому ж коду ДК 021:2015, але на суму до 50 000 грн. чи потрібно буде проводити спрощену закупівлю чи можна буде укласти договір без використання електронної системи закупівель? 2. Чи враховувати суму розірваного договору (по якому не було ні оплат ні поставок товару) при визначенні необхідності проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
26.06.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня. Звертаюсь до вас, як уповноважена особа з публічних закупівель. Нами, як Замовником, проведено процедуру спрощеної закупівлі. Строки витримані згідно Закону про публічні закупівлі. Етап кваліфікації відбувся 25го червня та в цей же день нами укладено договір з переможцем закупівлі. Законом передбачено публікацію договору протягом 3ьох робочих днів з дня підписання(тобто з 25 го до 30го червня). Проте система площадки "Закупки.пром.юа" видає, що строк підписання можливий не раніше 30го червня, оскільки в їх системі є етап оскарження після публікації протоколу про намір укласти договір. Але в мене 28го червня початок заходу, і всі строки процедури витримані згідно закону. Чи вважається,що дата підписання 25 червня є недотриманням закону про публічні закупівлі Замовником?
Відповідь
26.06.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1 / 1
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» (далі – Коледж, заклад) являється замовником у розумінні п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі», зі змінами та здійснює оприлюднення інформації та документів у сфері закупівель через електронний майданчик ZAKUPKI.PROM.UA. З 19.04.2020 року набули чинності зміни, які Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 №114-IX внесено до Закону України «Про публічні закупівлі». Серед іншого, внесені до Закону України «Про публічні закупівлі» зміни стосуються форм документів у сфері публічних закупівель. Законом України «Про публічні закупівлі» визначено перелік інформації, що обов’язково повинні містити, зокрема річний план закупівель, оголошення про проведення спрощеної закупівлі, звіт про результати проведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель, оголошення про проведення відкритих торгів. Так, п.1 ч.2 ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що у річному плані повинна міститися, в тому числі інформація стосовно місцезнаходження замовника та його категорії. Пунктами 3, 10, 11, 12 ч.3 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, обов’язково зазначаються, в тому числі: - інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі; - методика оцінки пропозицій; - умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати); - умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати). Відповідно до п.1, 4, 5 ч.1 ст.19 Закону України «Про публічні закупівлі» у звіті про результати проведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель обов’язково зазначаються, в тому числі: - місцезнаходження замовника; - вид закупівлі; - застосовані критерії оцінки. Згідно з п.8, 9 ч.2 ст.21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію, в тому числі: - мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; - умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати). Аналізом інформації, що оприлюднюється в системі електронних закупівель PROZORRO встановлено, що річний план закупівель, оголошення про проведення спрощеної закупівлі, звіт про результати проведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель, оголошення про проведення відкритих торгів не містять вищевказаної обов’язкової інформації, передбаченої Законом України «Про публічні закупівлі». Причиною зазначеного є те, що на теперішній час функціонал електронного майданчика ZAKUPKI.PROM.UA не дозволяє в повному обсязі оприлюднити всю необхідну інформацію, що вимагається Законом України «Про публічні закупівлі». Не виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» ставить під загрозу проведення закладом публічних закупівель, а також може призвести до складання щодо уповноважених осіб Коледжу, протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Враховуючи вищевикладене, Коледж звертається з проханням надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо наступного. Яким чином заклад має забезпечити оприлюднення в системі електронних закупівель PROZORRO обов’язкової згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» інформації, вказаної у даному листі, якщо на сьогоднішній день функціонал електронного майданчика ZAKUPKI.PROM.UA не дозволяє виконати ці дії? Заздалегідь вдячні за вичерпну відповідь!
Відповідь
26.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Обласний центр соціально-психологічної допомоги, код за ЄДРПОУ 33438845. 24.03.2020р. на майданчику ZAKUPKI.prom.ua нами була опублікована закупівля за ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт, очікувана вартість 85000,00 грн з ПДВ. Протягом поточного року планується за ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт закупка очікувана вартість якої складає 49000,00 грн. Питання: Вищезазначену закупівлю на 49000,00 грн проводити як спрощену закупівлю, чи як закупівлю від 0,01 грн до 50000,00 грн? Дякую.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2