Головна » Публічні закупівлі » Інформаційний ресурс

Календар подій

20
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Інформаційний ресурс

Вас вітає Інформаційний ресурс Уповноваженого органу

 у сфері публічних закупівель

 

 

   Інформаційний ресурс Уповноваженого органу, який створено відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”, направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, а також ефективну реалізацію державної політики у сфері закупівель Уповноваженим органом в рамках реформування та електронізації  публічних закупівель.

     Інформаційний ресурс містить такі рубрики:

  • Політика
  • Міжнародна діяльність
  • Консультації з питань закупівель
  • Нормативна база
  • Професіоналізація
  • Державні закупівлі

     Інформуємо користувачів, що для отримання безоплатної консультації рекомендаційного характеру з питань закупівель можна скористатися сервісом  «Консультації з питань закупівель»  «Задати питання».

    Для отримання відповіді слід чітко, стисло та зрозуміло сформулювати питання, дотримуючись Правил користування, що сприятиме опрацюванню такого питання у найкоротші терміни.

     Звертаємо Вашу увагу, що у розділі «Консультації з питань закупівель» реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у розділі «Консультації». У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися Пошуком у зазначеному розділі.

      Листи Уповноваженого органу з актуальних питань у сфері публічних закупівель розміщені у розділі «Узагальнені відповіді».

    З інформацією щодо формування та реалізації державної політики, нормативною базою, міжнародною діяльністю  та професіоналізаціює в сфері закупівель можна ознайомитись у розділах   «Політика» ⇒ «Нормативна база» «Міжнародна діяльність» та ⇒ «Професіоналізація».


 

Дякуємо за увагу та сподіваємось на плідну співпрацю


Додаткові матеріали

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json