Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Львівс ьке комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Тема: Інше
Тема розширена: Чи підпадають запасні частини трамваїв під локалізацію
Суть питання: Прохання надати роз’яснення чи підлягають локалізації запасні частини до трамваїв, а саме бандажі ? Закупівля бандажів була проведена по коду ДК - 021-2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху.
( для уточнення : бандаж це суцільна металева конструкція , сталеве кільце фасонного профілю, що надягають в гарячому стані на колесо залізничного вагона, локомотива, трамвая ).
Відповідь на запит 302/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 1020/2022, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fb0a355b-3445-470c-9268-ca16b660d6f6&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Локалізація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2