Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне підприємство "ОБЛТРАНСБУД"
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Як проводити додаткові роботи за основним договру підряду, який був звітованийяк закупівля без використання електронної системи
Суть питання: Підприємство КП «ОБЛТРАНСБУД» є Замовником на проведення ремонтних робіт. На теперішній час на підприємстві є ряд договорів підряду, які були заключені та відзвітовані до 19.04.2020 (тобто до вступу в дію Змін до Закону України «Про публічні закупівлі»), шляхом звітування у систему Прозорро, як закупівля без використання електронної системи.
У підприємства виникає необхідність проведення додаткових робіт за рядом таких договорів.
Керуючись п. 5 ч. 7 ст. 3 Закону придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури.
Дана стаття надає можливість укладати договори на додаткові роботи лише у випадку, якщо основний договір був укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Жодної інформації як діяти з додатковими роботами за договорами, які були звітовані, як закупівля без використання електронної системи до 19.04.2020 – немає.
Просимо надати роз’яснення чи можуть бути передбачені додаткові роботи за основними договорами підряду, які були заведені у систему Прозорро, як закупівля без використання електронної системи. Якщо Закон надає таку можливість - просимо пояснити як проводити дані роботи у системі.
Відповідь на запит 2154/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запитах 775/2020 та 29/2020 за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=76ca96f9-fb28-45ce-8908-a3188d9fb68c&lang=uk-UA та  https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=67cd849e-b275-4614-8a84-8b386999410a&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2