Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комунальна установа "Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відкриті торги за кодом ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги
Суть питання: Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, чи не вбачається порушення закону, якщо в складі тендерної документації буде договір у такому вигляді?
Чи є в замовника обовязок додатково прописувати і договори, що є додатками?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 304/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Отже, проект договору складається замовником самостійно з дотриманням Цивільного та Господарського кодексів України, специфіки предмета закупівлі та принципів здійснення закупівлі, визначених в статті 5 Закону.

Водночас зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності рішень та дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2