Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: відкриті торги з публікацією англійською мовою
Суть питання: Підприємство проводить торги на закупівлю палива. На етапі предвкаліфікації Замовнику та іншим користувачам відкрилася цінова пропозиція одного з учасників. На даному етапі цінова пропозиція не повинна відкриватися. Скоріш за все, учасник не вірно здійснив загурзку документів в систему. Всі інші документи такого Учасника відповдіють вимогам тендерної документації.
Які дії Замовника будуть законними:
1) відмінити торги у звязку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (ст 31)
2) відхилити пропозицію учасника у звязку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації ( ст.30).
3) допустити до оцінки такого учасника.
Відповідь на запит 362/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 208/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4ca05941-4c7d-4a4f-ad29-dc82a1c81970&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2