Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Олександра П.Ю.
Тема: Інше
Тема розширена: Міжнародно економічні відносини
Суть питання: Доброго дня! Іноземна компанія виграла тендер міжнародного банку, це будуть роботи які проходитимуть на території України, оскільки дана компанія не має ліцензії, то вона хоче взяти на субпідряд українську фірму яка може виконувати ці роботи. Чи потрібно реєструвати договір про спільну діяльність, якщо він не є іноземним інвестором, тобто не інвестує нічого лише виграв тендер?
Відповідь на запит 1534/2021

Шановний користувачу, відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) здійснюються закупівлі, що передбачають придбання замовником товарів, робіт і послуг та відповідно укладення договору про закупівлю (господарського договору, який укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару). При цьому правовідносини, що не передбачають придбання та укладення договору про закупівлю, не є предметом регулювання Закону.

Водночас оскільки інформаційний ресурс Уповноваженого органу  направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, та зважаючи на те, що Ваше питання не відноситься до компетенції департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки, пропонуємо його надіслати як електронне звернення відповідно до Закону України “Про звернення громадян” через відповідний розділ офіційного веб-порталу Мінекономіки (http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=6b55a2e1-13c3-432e-8472 ef17adee3e3e&title=PoriadokZvernenniaGromadian) для подальшого його направлення до відповідного структурного підрозділу Мінекономіки в компетенції якого знаходиться Ваше питання.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Спрощені закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2