Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від військова частина А3384
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: внесення змін до річного плану закупівель, після редукціону
Суть питання: Військова частина А3384 (код ЄРПОУ 26615294), являється Замовиком у значенні передбаченому Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
З метою реалізації норм чинного законодавства у військовій частині розроблено та використовується річний план закупівель. У відповідності до ст.. 4 Закону закупівлі проводяться відповідно до річного плану закупівель.
Починаючи з 01.11.2019 року в функціонал системи ПРОЗОРРО внесено зміно, згідно з якими річний план закупівель отримав статуси. Одним із статусів являється «оголошено тендер», який не дає можливості вносити зміни до плану закупівель.
В результаті отриманих змін до кошторису військової частини А3384 виникла необхідність внести зміни до річного плану закупівель, зокрема до записів в річному плані статус яких «оголошено тендер». Але система не дає можливості зробити це. Таким чином, з боку військової частини А3384 виникає пряме порушення вимог ст. 4 Закону, щодо відповідності проведення закупівель згідно до річного плану закупівель.
На підстав викладеного, прошу Вас, надати роз’яснення щодо дотримання Закону, та з метою недопущення порушення чинного законодавства у сфері публічних закупівель внести зміни у функціонал системи.
Прошу відповідь надати у найкоротший строк, в тому числі засобами електронного зв’язку на адресу [email protected]
Відповідь на запит 1029/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запиті 1011/2019 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=6fa10e57-d0bb-4d00-9e8b-d8e7cc67eff6&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2