Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від 1 окремий відділ капітального будівництва Державної прикордонної служби України
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо надання роз'ясненя щодо застосування законодавства при відборі підрядної організації на виконання робіт з грифом секретності"Таємно", та "Для службового користування"
Суть питання: 1 ОВКБ Державної прикордонної служби України виконує функцію Замовника щодо здійснення заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державноого кордону,територій, прилеглих до районів проведення АТО та АРК, з урахуванням того, що вищезазначені роботи становлять державну таємницю просимо надати роз'яснення,- яку саме доцільно застосовувати процедуру при відборі підрядних організацій?яким кваліфікаційним критеріям керуватись?який порядок надання інформації підрядними організаціями? який порядок оцінки підрядних організацій? який порядок оформлення прийнятих рішень?
Відповідь на запит 1060/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням  http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист  від 31.03.2017 № 3302-06/10639-06 “Щодо випадків, на які не поширюється дія Закону України “Про публічні закупівлі”, який містить вичерпну відповідь на питання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2