Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна та Торгівельна Компанія"
Тема: Інше
Тема розширена: використання досвіду правонаступником Товариства
Суть питання: Доброго дня! Товариство - Учасник утворено в результаті виділу з іншого Товариства. В ЄДР юридичних осіб вказано про те, що новостворене товариство є правонаступником іншого Товариства . Інше Товариство з якого виділене нове Товариство має великий досвід у сфері будівництва, участі в тендерах та виконаннях державних замовлень. Питання полягає у наступному- може новостворене Товариство (правонаступник) застосовувати досвід Товариства, з якого воно виділене - при формуванні та подачі тендерної пропозиції у торгах? Мається на увазі надавати договори, укладені з Товариством з якого виділене Товариство, акті про виконання договорів (КБ-2, КБ-3) та листи-відгуки Замовників про виконання цих договорів.
Відповідь на запит 2444/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F12631-07 розміщено лист  від 23.03.2018 № 3304-04/12631-07 "Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб". Водночас зазначаємо, що позиція Міністерства з цього питання залишилась незмінною.

Разом з тим ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону України “Про публічні закупівлі”, тендерна документація розробляється та затверджується замовником.

Поряд з цим зазначаємо, що з питання порушеного у запиті, пропонуємо  додатково звертатись  до замовника під час підготовки тендерної пропозиції. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2