Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Щодо вибору процедури проведення торгів, спрощена чи відкриті торги
Суть питання: В річному плані закупівель управління культури умовно передбачено суму в розмірі 500 000 грн. за кодом 92310000-7 "Послуги зі створення та інтерпретації мистецьких і літературних творів" на проведення святкових та мистецьких заходів в районі згідно запланованих заходів на рік. Загальна річна сума по цьому коду передбачає проведення відкритих торгів, хоча бюджет кожного окремого культурного мистецького заходу різний (до 50,0 тис. грн, до 200,0 тис.грн.). Яку процедуру закупівлі послуг застосовувати в такому випадку, чи по кожному заходу оголошувати відкриті торги, чи вибір процедури закупівель визначати в кожному окремому випадку окремо, виходячи із суми бюджету, передбаченого на кожен окремий захід? Дякую.
Відповідь на запит 226/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=53972 розміщено лист від 03.09.2020 № 3304-04/53972-06 "Щодо визначення предмета закупівлі та розміщення інформації в електронній системі закупівель".

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2