Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ЛКП "Міський центр інформаційних технологій"
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Внесення закупівель в річний план
Суть питання: Чи необхідно вносити в річний план закупівлі якщо предметом закупівлі є послуги на які не поширюється дія закону про Публічні закупівлі згідно абз.7 част.3, пункт.5 част.4 та абз.5 част.5 статті 2 закону.
Відповідь на запит 103/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на звернення міститься у листі від 31.03.2017  № 3302-06/10639-06 "Щодо випадків, на які не поширюється дія Закону України “Про публічні закупівлі”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F10639-06

Таким чином, оскільки на придбання предметів закупівлі, визначених у частинах третій та четвертій статті 2 Закону дія не розповсюджується, такі закупівлі не відображаються у річному плані (додатку до річного плану).

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Сфера застосування Закону Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2