Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
01.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Як провести закупівлю, якщо вона обєкт будівництва є таємним і ми не можемо оприлюднювати документацію з приводу закупівлі. Підкажіть яким чином провести закупівлю, чи може це бути переговорна процедура навіть якщо сума закупівлі перевищує 2 000 000 , або можливо інший варіант?
Відповідь
01.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! У відповідності до положень частини 2 статті 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових або примірних договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України або іншими уповноваженими законом державними органами відповідно до закону. Такі договори можуть затверджуватися окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір та колективний договір про надання комунальних послуг) та для різних категорій споживачів (індивідуальний споживач, колективний споживач). Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 затверджено Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та форми типових договорів на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Згідно вказаних форм типових договорів передбачено надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на підставі одного єдиного договору. При цьому, предмет закупівлі послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення визначається за різними кодами основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - «65110000-7 - Розподіл води» та «90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод» відповідно. Електронною системою закупівель не передбачено можливість проведення закупівлі предмет якої визначається одночасно за кількома різними кодами національного класифікатора України ДК 021:2015. З огляду на викладене, враховуючи вищенаведені положення нормативно-правових актів, прошу надати роз’яснення з приводу того, яким чином Замовнику можливо провести закупівлю послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення: проводити окремі процедури закупівель послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з укладенням окремих договорів, положення яких суперечитимуть законодавству у сфері житлово-комунальних правовідносин, чи здійснювати закупівлю вказаних послуг шляхом проведення однієї процедури закупівлі, що не відповідає законодавству у сфері публічних закупівель?
Відповідь
01.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Питання щодо визначення замовником виду закупівлі при проведенні протягом року закупівель, згідно річного плану, за одним тим самим предметом закупівлі (кодом ДК) з урахуванням сум, що не перевищують вартісних меж, передбачених п. 1, п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", із змінами, або у разі виділення замовнику додаткових коштів. Тобто, якщо замовник відповідно до річного плану у січні поточного року провів закупівлю (допорогова закупівля відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону до 19.04.2020) «Дезинфікуючі засоби» на суму 150 000,00 грн., у лютому провів допорогову закупівлю аналогічного товару на 150 000,00 грн., в травні та липні 2020 проводить спрощені закупівлі (відповідно до п. 28 ч.1 ст.1 Закону) того ж самого товару на суму 190 000,00 грн. та 180 000,00 грн. відповідно. Чи потрібно замовнику, з метою уникнення порушень ч.10 ст. 3 Закону враховувати суми по раніш проведеним закупівлям того ж самого товару і послуг (за одним кодом ДК) та проводити в подальшому відкриті торги/відкриті торги з публікацією англійською мовою?
Відповідь
01.10.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Чи може цінова довідка Харківської торгово-промислової палати підтверджувати коливання ціни на ринку електроенергії для нас як споживача, у разі якщо в ній йдеться про зростання цін на ринку на добу вперед у торговій зоні ОЕС та по Бурштинському острову України? Миколаївський міський центр зайнятості знаходиться у м. Миколаїв Миколаївської області, а постачальник - у м. Київ.
Відповідь
01.10.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Товариство має укладені договори про державну закупівлю (договори підряду), за якими має здійснити реконструкції та капітальні ремонти будівель та спору. Згідно Загальних умов укладання та виконання договорів підряду в капітальному будівництві - найменування сторони є істотною умовою договору, знаємо що істотні умови договору не підлягають зміни після укладання договору про державну закупівлю. Питання полягає у наступному: у випадку прийняття учасниками Товариства-Підрядника рішення про виділ частини майна , прав та обовязків юридичної особи до створеної нової юридичної особи за розподільчим балансом, в порядку ст. 109 ЦК України, яке буде правонаступником Тоовариства-Підрядника - можливо заміна Підрядника в договорах державної закупівлі його правонаступником (новоствореним товариством правонаступником до якого відійде частина майна прав та обовязків по розподільчому балансу)? Якщо керуватись нормами ЦК , то можлива заміна боржника в зобовязаннях зі згоди Кредитора. Крім цього є Ваша відповідь № 3304-04/12631-07 від 23.03.2018р. щодо правонаступництва в якої йдеться що у разі реорганізації юридичної особи учасника нова юридична осоаб яка є правонаступником попередньої, до якої переходить права та обовязки може вчиняти дії по виконанню укладеного договору. Тобто я правильно розумію - що може бути заміна Підрядника в договорі про державну закупівлю правонаступником?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json