Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
23.05.2019
Запитання      Тема: Інше
Добрий день? Підкажіть, як класифікувати бюджетну установу, дохід якої складається від продажу платної інформаціі . Чи вважається фінансування від Головного розпорядника коштів доходом?
Відповідь
21.05.2019
Запитання      Тема: Інше
Електронна система Prozorro не дає можливості оприлюднити звіт про виконання договору та вимагає перед прилюднення звіту про виконання договору внести зміни до тендерного договору, а саме - вказати суму договору без ПДВ. Яким чином можливо оприлюднити звіт про виконання договору, адже зміни до договору про закупівлю вносяться, виключно в випадках передбачених ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
21.05.2019
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Згідно п. 10) ч. 1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" однією з підстав відхилення тендерної пропозиції учасника є відсутність у юридичної особи, яка є учасником, антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Рішенням від 02.03.2017 № 75 Національного агентства з питань запобігання корупції "Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи" була затверджена типова форма антикорупційної програми юридичної особи та в частині другій цього рішення було зазначено, що юридичні особи, визначені у частині другій статті 62 Закону України "Про запобігання корупції", затверджують свої антикорупційні програми на основі Типової антикорупційної програми, затвердженої пунктом 1 цього рішення. Відповідно до пункту 2 статті 62 України "Про запобігання корупції", в обов'язковому порядку антикорупційна програма затверджується керівниками:юридичних осіб, які є учасниками попередньої кваліфікації, учасниками процедури закупівлі відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель", якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг), робіт дорівнює або перевищує 20 мільйонів гривень. Умовами тендерної документації передбачено надання учаниками закупівлі копію антикорупційної програми та копію наказу про призначення уповноваженого з реалізації антикорупційної програми. Учасником Процедури закупівлі на виконання вимог тендерної документації надається копія антикорупційної програми від 28.04.2016 № 109, яка не була затверджена на підставі типової форми антикорупційної програми юридичної особи, що затверджена рішенням від 02.03.2017 № 75 Національного агентства з питань запобігання корупції. Питання: 1) чи можна вважати що у учасника закупівлі не має антикорупційної програми, наявність якої є обов’язковою умовою для участі у закупівлі вартість якої дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень, якщо наявна антикорупційна програма не була затверджена на підставі типової форми антикорупційної програми юридичної особи, що затверджена рішенням від 02.03.2017 № 75 Національного агентства з питань запобігання корупції? 2) чи має право замовник відхилити тендерну пропозицію учасника на підставі п. 10) ч. 1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо наявна у учасника антикорупційна програма не була затверджена на підставі типової форми антикорупційної програми юридичної особи, що затверджена рішенням від 02.03.2017 № 75 Національного агентства з питань запобігання корупції? Дякую!
Відповідь
20.05.2019
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. ДП "Прозорро" на веб порталі Уповноваженого органу за посиланням https://prozorro.gov.ua/news/novij-funkcional-prozorro-elektronne-pole-pdv-v-dogovori в новинах повідомило, що з 17 травня в ProZorro реалізовано два нові поля - “ціна договору” та “ціна договору без ПДВ”. На практиці на заповнення даного поля пішло 2 години (майданчик Держзакупівліонлайн), в звязку з тим, що майданчику не подобалась сума вказана в строці без ПДВ (різниця складає 1 копійку), а постачальник саме на суму зазначену договору виписав податкову декларацію. Враховуючи, що з зазначеного питання до наказу МЕРТ від 22.03.2016 №490 зміни не вносились просимо надати розяснення щодо правових підстав внесення майданчиком (наприкалад Смарттендер Держзакупівліонлайн ) змін до форми наприклад Звіту про укладені договори, Повідомлення про внесення змін до договору в частині обовязкового зазначення полів «ціна договору» та “ціна договору без ПДВ”, а также правових підстав дій ДП "Прозорро" бо майдинки посилаються на вимоги ДП "Прозорро".
Відповідь
20.05.2019
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. МЕРТ видано наказ від 21.03.2019 №643, який зарєестровано в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2019 р. за N 386/33357 "Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490". Пунктом 4 даного наказу передбачено, що цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. В звязку з чим виникає питання чи була на теперишній час офіційна публікація наказу, бо деякі майданчи вже змініли фунціонал. Однак, на офіційному сайті за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0222-17 наказ МЕРТ 490 розміщено без зазначених змін
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json