Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
12.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, прошу надати роз'яснення чи можливо провести переговорну процедуру після двох не відкритих торгів які не відбулися, якщо на даний час відбулася зміна головного розпорядника коштів на підставі децентралізації, а саме: торги починали проводити в листопаді як КНП "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Знам'янської районної ради. на даний час виникла потреба проведення переговорної процедури, але відбулися зміни з 11.01.2021 року (отримано виписку з ЄДР про зміни ) про зміни на Знам'янську міську раду (зміна головного розпорядника. Чи починати в такому випадку нові відкриті торги?????
Відповідь
12.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Баришівською селищною радою було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів та послуг на 2021 рік, з січня 2021 року визначено новим головним розпорядником коштів Виконавчий комітет Баришівської селищної ради. Як поступити з оголошеними відкритими торгами від імені Баришівської селищної ради.
Відповідь
12.01.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Підкажіть будь лазка чи можемо ми застосувати переговорну процеду за п.2 ч.1 ст.40, якщо в нас двічі було проведо відкриті торги за предметом Електрична енергія на 2021 рік у 2020 році, перший раз акціон не відбувся через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій у грудні 2020 року,після чого було повторно оголошено процедуру відкритих торгів. Аукціон було призначено на 11.01.2021 року, який також не відбувся через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Виходячи з вище зазначеного є питання, чи можемо ми проводити переговорну процедуру відповідно до п.2 ч.1 ст.40 або потрібно знов оголошувати відкриті торги?
Відповідь
06.01.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
За результатами проведених конкурсних торгів за процедурою: відкриті торги на виконання берегоукріплювальних робіт з укріплення берегів річок на об’єкті «Кріплення берега ріки Стир для захисту с. Набережне Демидівського району Рівненської області» (III етап) (капітальне будівництво, між Замовником та Підрядником (Переможцем торгів) було укладено Договір № 2-2013 від 27 вересня 2013 року, в обсязі передбаченому проектно-кошторисною документацією і в строки, передбачені даним Договором та календарним графіком. Відповідно до пункту 3.1. Договору, договірна ціна вартості робіт, що доручені до виконання Підряднику, визначена сторонами з урахуванням регламентуючих рішень з цього питання, на основі діючих нормативних документів і складає 4 307, 455 тис. Грн. У зв’язку із відсутністю фінансування була виконана лише частина робіт, а саме у 2013 р. на суму 738,50 тис. До 2020 року фінансування не надходило взагалі. Згідно Договору № 2-2013 від 27 вересня 2013 року та Протоколу погодження договірної ціни, що є невід’ємним додатком до цього договору, Сторонами чітко досягнуто узгодження про розмір договірної ціни на виконання берегоукріплювальних робіт з укріплення берегів річок на об’єкті, Отже, у Договорі № 2-2013 від 27 вересня 2013 року вказано тверду договірну ціну. У 2020 року Замовником було замовлено та отримано експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом «Кріплення берега ріки Стир для захисту с. Набережне Демидівського району Рівненської області» (III етап) (нове будівництво) (коригування проекту). Згідно експертного звіту загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 15 вересня 2020 року складає 8738,312 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи – 7095,529 тис. грн.; інші витрати – 1642,783 тис. грн. Із загальної кошторисної вартості виконано 738,500 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи 656,169 тис. грн., інші витрати – 82,331тис. грн. Договором № 2-2013 від 27 вересня 2013 року, передбачено лише зменшення ціни договору за взаємною згодою сторін. Можливість підвищення договірної ціни внаслідок істотного зростання після укладення договору підряду цін на ресурси, забезпечення якими здійснює підрядник, а також цін на послуги, що надавалися йому третіми особами, умовами укладеного між Сторонами договору не передбачена. Відповідно до пункту 10.1. Договору цей Договір набирає чинності з моменту підписання та діє до 31.12.2015 року, але в будь-якому випадку до повного виконання Сторонами взятих за даним договором зобов’язань. Жодних додаткових угод, щодо продовження строку дії договору з 2015 року між Сторонами не укладалося. Фактично строк дії даного договору закінчився у 2015 році. РОВР у Рівненській області бере бюджетні зобов’язання та здійснює платежі тільки в межах бюджетних асигнувань поточного року, установлених кошторисами, а вся реєстрація фінансових зобов’язань проходить через відповідну казначейську службу. З метою дотримання вимог діючого законодавства у сфері публічних закупівель, забезпечення ефективного використання та економії бюджетних коштів, враховуючи, що будь які зміни можна внести тільки в межах строку дії договору, а строк дії Договору № 2-2013 від 27 вересня 2013 року закінчився у 2015 році, Прошу надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель стосовно наступних запитань: 1. Чи можна вважати Договір № 2-2013 від 27 вересня 2013 року завершеним, у зв’язку із завершенням строку його дії? 2. Чи можна після перерахунку кошторису та проходження державної експертизи організувати та провести новий тендер на закупівлю робіт по цьому ж самому об’єкту з тим самим предметом закупівлі? 3. Якщо ж необхідно вносити зміни до даного договору, як діяти в такій ситуації? Як відображати такі зміни на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель?
Відповідь
05.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! В зв'язку з адмінреформою після проведення виборів 25 жовтня 2020 року змінилася повна назва установи: було- Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області, стало - Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області. Проведено відкриті торги (на майданчику назву не змінили). Договір заключений вже на нову назву.Зміни в назву на майданчику внесли 4 січня 2021 року. Чи потрібно нам відміняти завершені торги?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json