Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
16.01.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! На електронних майданчиках є можливість прикріпляти закупівлю лише до одного кода класифікатора ДК 021:2015. Підкажіть будь-ласка, якщо виникає ситуація коли в договорі декілька предметів закупівлі по різним кодам класифікатора і один з них перевищує 50 000,00 грн., потрібно публікувати весь договір чи виокремити один предмет закупівлі, що перевищує 50 000,00 грн. в окремий договір? Або декілька предметів закупівлі перевищують 50 000,00 грн. то правильніше буде розділити закупівлю на окремі договори, щоб коректно оприлюднити інформацію, чи публікувати декілька раз один договір по різним кодам?
Відповідь
16.01.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! На електронних майданчиках є можливість прикріпляти закупівлю лише до одного кода класифікатора ДК 021:2015. Підкажіть будь-ласка, якщо виникає ситуація коли в договорі декілька предметів закупівлі по різним кодам класифікатора і один з них перевищує 50 000,00 грн., потрібно публікувати весь договір чи виокремити один предмет закупівлі, що перевищує 50 000,00 грн. в окремий договір? Або декілька предметів закупівлі перевищують 50 000,00 грн. то правильніше буде розділити закупівлю на окремі договори, щоб коректно оприлюднити інформацію, чи публікувати декілька раз один договір по різним кодам?
Відповідь
16.01.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), замовник відміняє торги в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Частина 3 статті 31 Закону зобов’язує замовника протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення оприлюднити в електронній системі закупівель Повідомлення про відміну торгів. Стаття 10 Закону не містить вимоги щодо оприлюднення зазначеного вище Повідомлення про відміну торгів, а наказ МЕРТ №490 від 22.03.2016 не визначає відповідної форми. Прошу надати рекомендації, яким має бути Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися та яким чином його оприлюднювати.
Відповідь
16.01.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Тендерна документація повинна містити проект договору про закупівлю з обов'язковим зазначенням порядку змін його умов, згідно п.7 ст.22 Закону України "Про публічні закупівлі". Учасником, при складанні тендерної пропозиції, був сканований з оригіналу проект договору, підписаний уповноваженою особою та посвідчений відбитком печатки. Зміст проекту договору викладенно на 4 сторінках, але при скануванні відбулася технічна помилка в результаті чого було загружено та відправленно на ел. майданчик три сторінки а саме 1,2 та 4. Третя сторінка яка містить:"Обставени непереборної сили", "Вирішення спорів", "Строк дії договору" та " Інші умови" - не завантажилась. Питання: Чи може Замовник відхилити тендерную пропозицію Учасника або признати цю помилку як формальну (несуттеву), яка не впливає на зміст пропозиції? Враховуючи те ,що в тендерній документації Замовника прописано що договір про закупівлю складається в письмовій формі відповідно до положень ЦК України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом "Про публічні закупівлі".
Відповідь
16.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи планується і досі внесення змін до Наказу про визначення предмету закупівлі? Якщо так, орієнтовний час реалізації таких змін? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json