Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
06.04.2021
Запитання      Тема: Інше
Як діяти, якщо спрощена закупівля двічі не відбулася
Відповідь
06.04.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, якщо не відбулась закупівля UA-2021-03-23-004235-a (Частини до світильників та освітлювального обладнання (світлодіодні лампи) , за спрощеної процедурою, чи можна зробити дану закупівлю через Прозорро Маркет? Дякую!
Відповідь
06.04.2021
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Під час проведення процедури закупівлі «відкриті торги», після відхилення тендерної пропозиції Учасника (після оцінки тендерних пропозицій учасників), Учасником подана скарга до органу оскарження. На період розгляду скарги, - Замовник скористався правом, застосувавши абзац третій пункту третього частини сьомої ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» - здійснив закупівлю в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується. Після прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, Замовник виконав рішення, але Учасник вдруге подав скаргу до органу оскарження, чим повторно заборонив вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо процедури закупівлі, і одночасно зупинив перебіг строків. Закон України «Про публічні закупівлі» не передбачає обмежень стосовно кількості застосування абзацу третього пункту третього частини сьомої ст. 3 цього Закону, в частині закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується, але члени тендерного комітету мають сумнів у правомірності повторного застосування цієї норми права, навіть враховуючи що це інша скарга. Чи існують обмеження закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що вдруге (втрете …) оскаржується і повторного застосування абзацу третього пункту третього частини сьомої ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в межах одного тендеру але різних скарг?
Відповідь
06.04.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Національне агентство звертається з проханням надати роз’яснення щодо проведення переговорної процедури відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції закону що діяла від 10.12.2016 (далі - Закон), а саме: 1) чи містив Закон вичерпний перелік підстав застосування переговорної процедури? 2) чи могла бути проведена замовником переговорна процедура без наявності підстав передбачених ст.35 Закону для її проведення ? 3) які документи могли слугувати підставою для застосування переговорної процедури? 4) якими документами повинен замовник обгрунтовувати відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку? Національне агентство просить якнайшвидше розглянути вказаний запит та надати роз’яснення, але не пізніше ніж до 12.04.2021.
Відповідь
06.04.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
У закупівлі послуги з встановлення лав паркових Додато 1 є вимога додати до пропозиції аналогічний договір, далі йде пояснення "Аналогічним вважається договір з аналогічними видами послуг, укладений з бюджетною установою." Чи не є ця вимога дискримінаційною? Чи не порушує вона вимоги ст. 5 ЗУ "Про публічні закупівлі". Яка різниця "бюджетною установою" чи з комерційною установою наше підприємство додасть аналогічний договір? Податки сплачюются однаково і не має різниці. Чи буде порушення як шо додати договір з не бюджетною установою?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json