Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.05.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Визначення предмета закупівлі послуг безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) здійснюється за обсягом, часом та місцем надання послуг окремо для кожного суб'єкта права на БВПД. Чи можливо в додатку до річного плану закупівель предмет закупівлі не ідентифікувати по прізвищу та ім'я по-батькові, а вказувати як "суб'єкт №1","суб'єкт №2", у зв'язку з тим, що ПІБ суб'єкту права стає відомо не на початку року, а протягом всього року(особливість роботи Центру БВПД).Дякую.
Відповідь
15.05.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! Наказом ДП "ПРОЗОРРО" № 10 від 19.03.2019 затверджено "Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”. В вищевказаній Інструкції відсутня інформація щодо можливості посилання Замовником на певну торговельну марку (Як було вказано в Порядку здійснення допорогових закупівель №35 ДП «Зовнішторгвидав України» п.6.4, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників). Скажіть будь-ласка чи може Замовник й надалі вказувати конкретну торгівельну марку товару та чим керуватися Замовнику при необхідності закупівлі товарів певної торговельної марки?
Відповідь
12.05.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка, чи поширюється дія статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" на допорогову закупівлю?
Відповідь
07.05.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Нами було оголошено закупівлю на придбання Послуг з оздоровлення та відпочинку дітей . В умовах тендерної документаціїї вказаний строк надання послуг- червень-липень 2019р. Надійшла 1 пропозиція . Кваліфікаційні критерії учасником надані відповідно. Але учасник помилково вказав строк- липень-серпень. Чи треба нам відхилити пропозицію учасника, як таку , що не відповідає умовам закупівлі?
Відповідь
02.05.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Просимо розтлумачити чи слід враховувати в допороговій закупівлі в сумі за кодом в межах 200 000 грн, якщо процедура закупівлі була оголошена, але не відбулася через відсутність пропозицій з боку учасників.Наприклад, сума закупівлі по коду становить 160 000 грн, оголосили закупівлю на 30 000 грн. Закупівля не відбулася, чи маємо ми право оголосити повторну допорогову закупівлю на суму 30 000 грн?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json