Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
17.11.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 40 Закону у редакції Закону № 114 переговорна процедура застосовується у випадку закупівлі товарів за процедурою відновлення платоспроможності боржника згідно із законодавством. Процедура відновлення платоспроможності боржника це санація в ході якої передбачено придбання товарів у кредит (Кодекс про банкрутсво). Придбання товарів здійснює божник. Виходячи із вищенаведеного, хто може застосовувати дану норму - боржник чи той, хто закуповуватиме у боржника?
Відповідь
14.11.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
При проведенні переговорної процедури з суб"єктами природних монополій по водопостачанню, постало питання: чи маємо право проводити переговорну процедуру за плановими показниками, коли постійний кошторис вичерпаний, а додатковий ще не наданий? Раніше на затверджений кошторис, переговорна процедура вже була проведена. Дякую!
Відповідь
24.10.2019
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Доброго дня! Чи зобов'язана установа повторно оголошувати торги, якщо перші торги були відмінені через відхилення всіх учасників? І чи можуть ці кощти бути використані для виконання договірних зобов'язань за договорами, що будуть укладені без торгів на окремі об'єкти з допороговими сумами, але в межах цільового призначення отриманих коштів?
Відповідь
23.10.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Прошу надати відповідь на таке питання. Замовником було проведено переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” – у зв’язку з тим, що процедуру відкритих торгів було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Однак, з певних причин договір про закупівлю не був підписаний у строк 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір і переговорна процедура була відмінена. Питання: чи має право замовник у даній ситуації згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону повторно провести переговорну процедуру закупівлі на цій же підставі (попередньо відмінені тендери через недостатню кількість учасників) і з тим самим учасником. Усі вимоги до учасників, технічні, якісні і навіть кількісні характеристики предмета закупівлі, а також його очікувана вартість залишаються незмінними. Чи все ж таки необхідно оголошувати нові відкриті торги, а підстава для проведення переговорної процедури згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону себе вичерпала, у зв’язку з проведеною раніше переговорною процедурою.
Відповідь
04.09.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Просимо надати роз’яснення окремих пунктів розділу VI «Переговорна процедура закупівлі», а саме: 1. Чи вважається підставою для застосування переговорної процедури закупівлі згідно до статті 35 п.2 (Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) закупівлі творів містецтва або закупівлі, пов’язаної з захистом прав інтелектуальної власності, або укладання договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу) факт подання заявки на державну реєстрацію в Українї знаку для товарів та послуг? 2. Чи вважається підставою для застосування переговорної процедури закупвлі згідно до статті 35 п 2 виключно факт наявності свідоцтва (а не факт подання заявки на державну реєстрацію) про державну реєстрацію в Українї знаку для товарів та послуг?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json