Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
26.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
З метою забезпечення комунальних потреб та, зокрема, водопостачання населення м. Харків та Харківської області до кінця бюджетного 2021 року заплановано здійснення наповнення Краснопавлівського водосховища дніпровською водою в об’ємі 16 млн.м3. Для організації забезпечення даного заходу необхідно здійснити закупівлі, а саме: електроенергію на суму-33,24 млн. грн (КЕКВ 2273), оливу ТП-30 на суму-1,0 млн. грн (КЕКВ 2210) та закупівлі послуг… з розпломбування, опломбування силових трансформаторів на суму-85 тис. грн (КЕКВ 2240). Згідно з п.3 частини 2 розділу 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII «Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 (якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера) частини другої цієї статті . Прошу надати роз’яснення: особливими економічними та соціальними обставинами є тільки обставини, пов’язані з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, чи цей перелік не є вичерпним. Чи можливо віднести до особливих економічних чи соціальних обставин - обставини із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, які дають змогу застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно розділу 7 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII.
Відповідь
26.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можу я збільшити суму тендерного договору по теплопостачанню (переговорна процедура) шляхом укладання додаткової угоди, оскільки обсяги теплової енергії не були використані, але за рахунок збільшення тарифів грошей по договору на грудень не вистачає. І чи можна використати підставу згідно ч.5 п.7 ст.41 Зкакону "зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни". дякую
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до вимог розпорядження КМУ від 25 вересня 2019 р. № 846-р «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» ДСНС входить до переліку замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов’язковим. Відповідно до вимог частини тринадцятої статті 11 Закону за наявності підстав для здійснення переговорної процедури закупівлі, передбачених цим Законом, замовники, які зобов’язані здійснювати закупівлі через централізовану закупівельну організацію, самостійно проводять закупівлі товарів та послуг із застосуванням переговорної процедури закупівлі. Інформація про потребу в закупівлі таких товарів та послуг не надається централізованій закупівельній організації. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Зокрема, відповідно до вимог пункту 1 частини другої статті 40 переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення з приводу наступного: у разі, якщо закупівля через централізовану закупівельну організацію двічі не відбулася через відсутність достатньої кількості пропозицій, чи може замовник в інтересах якого проводилась така закупівля, самостійно здійснити закупівлю шляхом застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 1 частини другої статі 40Закону?
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Наша установа звернулася до ПОН на постачання природного газу з пропозицією провести переговорну процедуру, так як сума закупівлі перевищує 200 тис. грн. Але отримали від ГК "Нафтогаз України" лист щодо необхідності укладення договору без використання електронної системи закупівлі. Як в такому випадку діяти Замовнику
Відповідь
23.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. Проконсультуйте будь ласка по такому питанню. У січні була проведена переговорна процедура на закупівлю тепла на 199843 грн, на 95 Гкалл... В зв'язку із недавнім підняттям тарифу на тепло договір у вартісному виразі ми використали, однак у натуральному виразі ці 95 Гкалл не використано.... Усі плани по теплу ми використали, однак рішенням міської ради нам будуть додаватися кошти ( 30-40 тис.). Чи можна додатковою угодою збільшити вартість договору, не змінюючи при цьому натуральні показники? Чи вважається договір виконаний попри те що сума до договору використана, а от натуральні показники ні?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json