Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.07.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Надайте будь-ласка розяснення щодо визначення еквіваленту предмету закупівлі, а саме цікавить вугілля камяне. Яка організація може підтвердити чи є еквівалентом одна марка вугілля до іншої. Чи наприклад є марка ДГ 50-200 еквівалентом вугіллю марки ДГ 13-100 ? Дякую
Відповідь
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може підрядна організація, яка не подавала інформацію про намір залучення субпідрядника та з якою укладено договір за результатами проведення торгів, залучити субпідрядника вже в процесі виконання робіт? Залучення субпідрядника за письмовою згодою замовника визначено у проекті договору підряду, складеного з урахуванням вимог Постанови КМУ від 01.08.2005 № 668 "Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві"
Відповідь
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Замовник зазначив такі вимоги у тендерній документації ,чи є вони правомірними згідно із законом "Про публічні закупівлі" - оригінал позитивного листа - відгуку за аналогічним договором (який містить відсилку на номер, дату укладення договору та інформацію про його виконання); - товарно-транспортна накладна згідно Додатку 7 “Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні” (форма 1-ТН), затверджених Наказом Міністерства транспорту України від 14.10.97 N 363 “Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні” на постачання Товару за наданим аналогічним договором (не менше однієї).
Відповідь
21.07.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи потрібно в тендерній документації прописувати вимоги щодо надання учасниками копії документів завірених печаткою, оскільки новий закон надає право юридичним особам та ФОП не проставляти печатки на документах
Відповідь
22.06.2017
Запитання      Тема: Інше
В період прекваліфікації при розгляді пропозицій учасників, є випадки, коли учасники, на вимогу замовника надати проект договору, надають проект договору з визначеною ціною закупівлі та спеціфікацією з визначеною ціною закупівлі. Чи підлягають такі учасники закупівлі дискваліфікації? В свою чергу, в тендерній документації є посилання на наступне "...розкриття тендерної пропозиції учасника в частині інформації про ціну на етапі «Прекваліфікація» є порушенням законодавства з питань публічних закупівель. Пропозиція учасника, в якій до проведення аукціону буде доступна до перегляду інформація стосовно ціни, буде відхилена як така, що не відповідає вимогам статті 27 Закону..."
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json