Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
10.05.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Через який період часу після підписання договору можливо змінювати ціну за одиницю товару? Потрібно чекати 90 днів з дати розкриття чи ні?
Відповідь
03.05.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка , запитання стосовно зміни істотних умов договору про закупівлю, а саме щодо зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10%. Якщо ціна товару може змінитися на 10% у бік зростання, але при цьому сума договору не змінюється, то в такому випадку потрібно зменшити кількість товару? Чи буде це правомірним, якщо відбулися відкриті торги на закупівлю. Дякую.
Відповідь
27.04.2018
Запитання      Тема: Інше
Добрий день, підскажіть будьласко. Наше підприємство виграло тендер за процедурою відкриті торги про надання послуг їдалень(послуги з постачання готової їжі з доставкою),ціна договору зазначена з ПДВ, договір укладений та виконується.Замовник комунальний заклад. з посиланням на пп.197.1.1. п. 197.1. ст. 197 ПК України, просить внести зміни до ціни договору і зазначити її без ПДВ. Чи правомірно це? Чи не буде після внесення змін до договору,це невідповідністю lj тендорної документації та тендерної пропозиції. Дякую.
Відповідь
25.04.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Згідно до ч. 1 ст. 10 ЗУ №922-VIII Замовник самостійно оприлюднює: звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання; Мелітопольське ВДК у Запорізькій області відмовляється реєструвати додаткову Угоду «№2» від 25.04.2018 р. Відділу освіти Мелітопольської РДА (далі – ВО РДА) у Запорізькій області, оскільки вважає що така додаткова Угода укладена після закінчення строку дії основного Договору. Замовник з іншою стороною договору, фактично не можуть зменшити обсяги закупівлі газу та позбавлені можливості припинити строк дії договору за взаємною згодою сторін, та, відповідно до ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі» скласти звіт протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору. Додатковою угодою «№2» від 25.04.2018 р. зменшено об’єм закупівлі газу та припинено строк дії Договору з 25.04.2018 р. Аргументи Мелітопольського ВДК: - Строк дії Договору сплинув до укладення додаткової угоди про зменшення об’єму закупівлі газу та про припинення строку дії Договору (Додаткова угода 2); - Інша додаткова угода «№1» «про тлумачення змісту» договору Мелітопольським ВДК не приймається до уваги (Додаткова угода 1). Про сплив строку дії договору Мелітопольське ВДК дійшло до висновку самостійно, аналізуючи п.11.1 щодо строку дії основного Договору: - «11.1. Договір набирає чинності з дати його підписання Сторонами та діє в частині постачання газу до 28.02.2018 р. (включно), а в частині проведення розрахунків до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором. Керуючись ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України, ч.7 ст. 180 Господарського кодексу України Сторони домовилися що умови, передбачені цим Договором, можуть застосовуватись до правовідносин, що склалися між сторонами до моменту підписання цього Договору.» Мелітопольське ВДК ігнорує та не приймає до уваги додаткову угоду Сторін «№1» від «28» лютого 2018 р. про тлумачення умов договору, а саме: Фактично, після тлумачення Сторонами змісту Договору Закупівлі - п. 11.1 читається наступним чином: «11.1. Договір набирає чинності з дати його підписання Сторонами та діє в частині постачання газу до 28.02.2018 р. (включно), а в частині проведення розрахунків до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором. Керуючись ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України, ч.7 ст. 180 Господарського кодексу України Сторони домовилися що умови, передбачені цим Договором, можуть застосовуватись до правовідносин, що склалися між сторонами до моменту підписання цього Договору.» При тлумаченні змісту Договору Сторони керувались ст.ст. 213 «Тлумачення змісту правочину», 637 «Тлумачення умов договору» ЦК України, норми якого прямо дозволяють Сторонам робити відповідні дії. Чи правомірні дії Мелітопольського ВДК. Як протидіяти неправомірній відмові зареєструвати додаткову угоду у відділенні державного казначейства? Дякую.
Відповідь
24.04.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
26 березня 2018 року центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива (Держенергоефективності) оприлюднений середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання. Dідповідно до ч. до ч. 11 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», для встановлення тарифу на теплову енергію, тарифу на виробництво теплової енергії суб’єкт господарювання, що здійснює виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, подає органу, уповноваженому встановлювати такі тарифи(виконавчим комітетам міських, сільських рад), заяву із зазначенням розміру тарифу, розрахованого відповідно до частини четвертої та/або п’ятої цієї статті. Згідно з п.7 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. Просимо, надати роз'яснення: 1.Чи тарифи розраховані та оприлюднені Держенергоефективності та встановлені органом місцевого самоврядування є регульованими тарифами?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json