Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
27.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до ч. 2 ст. 40 Закону у новій редакції переговорна процедура закупівлі застосовується якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Чи може дана норма застосовуватись до розірваних вини учасника, договорів про закупівлю, укладених до 19.04.2019?
Відповідь
27.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до ст. 16 Закону у новій редакції замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Відповідно до ст. 13 Закону Закупівлі можуть здійснюватися шляхом застосування однієї з таких конкурентних процедур: відкриті торги;торги з обмеженою участю; конкурентний діалог. Як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі. Враховуючи зазначене, просимо надати розяснення чи потрібно в переговорній процедурі закупівлі застосовувати вимоги ст. 16 Закону, а саме перевіряти кваліфікацію учасника?
Відповідь
27.05.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Учасник вказав в тендерній документації що не буде залучати субпідрядника. Враховуючи цей факт, чи може учасник залучити субпідрядника, в обсязі виконання робіт від суми договору до 20% (в разі підписання договору) та надати замовнику його ліцензію на виконання робіт?
Відповідь
27.05.2020
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
За результатами розгляду скарги учасника торгів, адміністративна комісія АМКУ ухвалила рішення, яким зобов'язала Замовника прийняти пропозицію одного учасника (пропозиція якого була відхилена) Замовником, а пропозиція іншого учасника була переглянута, та зобов'язано Замовника вказану пропозицію відхилити. Чи може учасник, пропозицію якого була відхилена адмін комісією АМКУ оскаржити вказане рішення в адмін комісії? Чи вже лише в суді?
Відповідь
27.05.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, зокрема, якщо юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом). Згідно частини 3 статті 17 Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Пункт п.10 ч.1 ст.17 Закону відсутній в переліку підстав, який Учасник повинен підтвердити під час подання пропозиції. З огляду на результат моніторингу за процедурою: UA-2020-04-28-001753-a просити інформацію від Учасника в складі пропозиції по п.10 ч.1 це порушення (UA-2020-04-28-001753-a замовник у тендерній документації (Додаток 2) встановив вимогу: «Учасник, на підтвердження відсутності підстав для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі згідно ч.1 та 2 ст.17 Закону надає довідку у довільній формі» (тобто попросив підтвердити всі пункти частини 1, а не тільки 5, 6, 12 і 13). У зв’язку з цим питання: яким чином Замовник має перевірити наявність у Учасника антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми? Ця інформація відсутня в відкритих джерелах.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json