Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
225 / 199
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення. Що мається на увазі під аналогічними договорами при запиті замовником кваліфікаційних критеріїв до учасника? Чи це вид робіт взагалі (поточний або капітальний ремонт, будівництво, реконструкція), чи це вид конкретних робіт, наприклад «капітальний ремонт з утеплення фасаду»? У разі якщо це конкретний вид робіт, то чи має значення для визначення аналогічних робіт обсяг таких робіт або достатньо самого факту виконання подібних робіт?
Відповідь
25.08.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
10 / 7
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення стосовно закупівель. Нами, як підрядником, до 19 квітня 2020 року було укладено прямий договір на виконання робіт з капітального ремонту внутрішніх приміщень. Чи має право Замовник відповідно до п.5 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» у останній редакції у разі виникнення необхідності у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника укласти без проведення тендера новий прямий договір на виконання таких робіт на суму, яка не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю протягом трьох років після його укладення. Можливість і умови таких додаткових робіт не були передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендерної закупівлі.
Відповідь
25.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня, у зв’язку із специфікою роботи установ спортивного спрямування, а також зважаючи на зміни в Календарному плані фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів області спричинених пандемією коронавіросної хвороби (Covid-19), враховуючи спричинені труднощі в плануваннях дат проведення даних заходів, забезпечення таких заходів необхідними спортивними спорудами, а також спортивним інвентарем та обладнанням з урахуванням специфіки виду спорту та вимог, встановлених правилами спортивних заходів з відповідного виду спорту, просимо надати роз’яснення пункту 6 розділу II Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі України та сільського господарства України від 15.04.2020 р. № 708 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі»: «Визначення предмета закупівлі товарів (крім лікарських засобів) і послуг, необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України з видів спорту, спортивних змагань, всеукраїнських масових фізкультурно-оздоровчих заходів, заходів з фізичної культури і спорту всеукраїнського та міжнародного рівня, у тому числі заходів із фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю, забезпечення участі національних збірних команд України в міжнародних спортивних змаганнях, а також висвітлення таких спортивних заходів з видів спорту осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивної реабілітації, здійснюється за обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного спортивного заходу (або забезпечення участі в ньому чи його висвітлення), якщо такий захід включено до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України», чи можна керуватися даною нормою при плануванні та проведення спортивно-масових заходів обласного рівня за умови їх включення в Календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів області? Чи необхідно вказувати інформацію про конкретний спортивний захід при здійсненні публічних закупівель для його потреб?
Відповідь
25.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9 / 9
Добрий день! Я уповноважена особа військової частини А3674. Закупівлю за спрощеною процедурою, ще не проводила. Річний план закупки уповноваженої особи, ще не опубліковувала. Збираюсь здійснити закупку прибора. У річному плані тендерного комітету вартість прибора , що планується закупити за спрощеною процедурою 65000 грн. Вартість прибора зросла до 90000 грн., за рахунок зміни типу прибора. Тендерним комітетом прийнято рішення збільшити сумму коштів для закупівлі прибору, за рахунок зменшення коштів на інші закупівлі. Питання : Чи повинна уповноважена особа чекати внесення змін до річного плану закупівлі тендерним комітетом? Чи можу, Я зараз без змін до річного плану закупівель тендерного комітету, опубліковати річний план закупівель уповноваженої особи на збільшену сумму коштів (на 90000 грн) , з вимогою до тендерного комітету «Внести зміни до річного плану Тендерного комітету»?
Відповідь
24.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
0 / 0
При оплаті послуг щодо розгляду скарги, день відправлення платежу банком платника та день ідентифікації отримання платежу електронною системою закупівель (отримувач), може бути різним. В такому випадку, який день вважається внесенням оплати щодо розгляду скаргу?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json