Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.09.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи є необхідність у проведенні тендерних процедур, передбачених Законом "Про публічні закупівлі", при укладанні договорів "Про надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку"?
Відповідь
09.09.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Університет укладає госпдоговіри із зовнішними Замовниками на виконання науково-дослідних робіт та надання науково-технічних послуг. Після виконання робіт, що підтверджено актами виконаних робіт, підписаними двома сторонами на реєстраційний рахунок університету від Замовників надходять кошти за виконану роботу, за яку необхідно виплатити зарплату виконавцям робіт. Основні виконавці таких робіт і послуг є штатними працівниками університету, працюючими на 1,5 ставки, тому за виконану роботу університет укладає з такими працівниками договори ЦПХ (підряду) для виплати зарплати (це може бути одноразово або не більше, як за 2-3 місяці). Таких госпдоговорів із Замовниками протягом року університет укладає багато. Відповідно до Закону Про публічні закупівлі за всіма договорами підряду робилися звіти до системи ПРОЗОРО за конкретними кодами Єдиного закупівельного словника. На 01.07.2021 р. за всіма кодами поріг закупівель склав 50000 грн., а до кінця року є ще багато госпдоговорів, за якими виконується робота для Замовників і необхідно різним основним виконавцям виплачувати зарплату за договорами ЦПХ (підряду). Питання: Чи потрібно за такими договорами ЦПХ надалі робити звіти до системи ПРОЗОРО, якщо ні, то який існує механізм подальшої виплати зарплати таким працівниками за договорами ЦПХ в університеті?
Відповідь
30.08.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
ЗУ від 01.07.2021 р. # 1599-ІХ внесено зміни до ЗУ "Про публічні закупівлі", за якими КМУ затверджує перелік лікарських засобів, на закупівлю яких не розповсюджуються норми закону, якщо вони купуються для боротьби з covid-19. На сьогодні перелік товарів, робіт і послуг, які купуються для запобігання з covid-19 за окремою процедурою, затверджено за попередніми нормами закону постановою КМУ # 225. Питання: чи є чинною ПКМУ # 225 після набрання чинності ЗУ від 01.07.2021 р. # 1599-ІХ з 24.07.2021 р.
Відповідь
26.08.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Шановні пані і панове! Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі Україн від 15.04.2020 № 708, затверджений оновлений Порядок визначення предмета закупівель. Відповідно з цим документом: 1. "Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника". 2. В Єдиному закупівельному словнику трапляються випадки, коли іноді код ДК 021:2015 не розкривається далі 3 цифри і відповідна 4-та цифра є нулем. 3. У роз'яснпенні ДП ПРОЗОРРО (посилання https://infobox.prozorro.org/articles/noviy-poryadok-viznachennya-predmeta-zakupivli-zgidno-z-nakazom-708) зазначається, що "у разі якщо цифра "0" стоїть четвертою цифрою у коді, то значущими є перші три цифри, які означають показник третьої цифри - групу, а не клас". 4. У цьому ж роз'ясненні зазначається, що "у разі якщо предмет закупівлі не має в ієрархічній структурі Єдиного закупівельного словника відповідного Порядку коду, у електронній системі закупівель технічно реалізована можливість обрання замовником показника "99999999-9 - Не визначено". У зв'язку з цим, прошу роз'яснити, чи не є порушенням вимог пунктів 21 і 34 частини першої статті 1 Закону визначення предмету закупівлі за показником ВОСЬМОЇ ЦИФРИ (99999999-9). З повагою О. Проценко
Відповідь
10.08.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! З метою виконання пункту 18 Додатку 2 «ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ з виконання Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року» Постанови Кабінету Міністрів від 24 лютого 2016 р. № 126 «Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року», а саме: «Проектування та будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні: передпроектні роботи, проектування, оцінка впливу на довкілля, розроблення інвестиційного проекту та будівництво аеродрому, необхідно оголосити закупівлю за предметом: Розроблення проєкту звіту з оцінки впливу на довкілля та його супроводу по об’єкту «Будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні» (код за ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва). В тендерній документації зазначається, що вартість Послуг, згідно з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 включається до зведеного кошторису і є складовою частиною вартості по об’єкту: «Будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні». Також Згідно з пунктом 5. Постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», а саме «Перед затвердженням проектів будівництва для проведення їх експертизи до проектної документації на будівництво об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля згідно із Законом України “Про оцінку впливу на довкілля”, додаються результати проведення такої оцінки. Для об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля, розробляється звіт з оцінки впливу на довкілля. За наявності звіту з оцінки впливу на довкілля матеріали (розділ) оцінки впливів на навколишнє середовище у складі проектної документації розробляються тільки в частині заходів, не включених до звіту з оцінки впливу на довкілля.» Разом з тим згідно з листом МІНРЕГІОН №8/15.1/2510-19 від 02.08.2019 р. витрати пов’язані з наданням висновку з оцінки впливу на довкілля, можливо віднести до глави 10 «Утримання служби замовника» зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва. Питання: Враховуючи вищевказане, зазначений предмет закупівлі відноситься до Робіт чи Послуг згідно з статтею 1 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json