Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.10.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Просимо надати роз'яснення з приводу наступної ситуації. Оголошено відкриті торги на закупівлю товару. Після оголошення тендеру виникла необхідність у збільшенні кількості товару без зміни очікуваної вартості. Чи має право замовник внести зміни до тендерної документації та оголошення про проведення процедури закупівлі в частині збільшення обсягу закупівлі?
Відповідь
08.10.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Прошу надати розяснення щодо наступної систуації: У нас оголошена спрощена закупівля на капітальний ремонт дороги по вул. Челюскіна на сумму 1400000,00 грн., що є роботами. Водночас, наразі виникла необхідність здіснити закупівлю поточного ремонту цієї ж дороги, але зовсім іншої ділянки (ямковий ремонт) на суму 40000,00 грн., що є послугами. При цьому код за ДК 021:2015 однаковий для обох закупівель - 45230000-8. Чи необхідно враховувати вартість проведених капітальних ремонтів (робіт) по об'єкту (наприклад дорога), при визначені процедури закупівлі поточного ремонту (послуг) по цьому ж об'єкту?
Відповідь
08.10.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Між Замовником та Переможцем процедури закупівлі (далі – Постачальник) було укладено Договір про постачання електричної енергії споживачу. За період дії договірних відносин Постачальником суттєво було здійснено підняття ціни за 1 кВт електричної енергії. З причин незгоди щодо чергового підняття ціни Замовник має намір прийняти рішення про ініціювання процедури розірвання договору з Постачальником. Для уникнення порушення законодавства у сфері публічних закупівель просимо Вас дати відповідь з наступних питань: 1. Чи може вважатись ініціювання розірвання договору про закупівлю Замовником (з підстав незгоди Замовника з підняттям ціни) виною Постачальника (відповідно до абз. 3 п. 3 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII зі змінами (далі – Закон України «Про публічні закупівлі»)? 2. Чи можливе проведення переговорної процедури без залучення постачальника «останньої надії» за правилами, визначеними абз. 5 п. 2 ч. 2 ст. 40 Закон України «Про публічні закупівлі», адже предметом закупівлі є товар у вигляді електричної енергії, що одночасно порушує принцип публічних закупівель «максимальна економія» (п. 2 ч. 1 ст. 5 Закон України «Про публічні закупівлі»)? Оскільки ціна постачальника «останньої надії» є ще вищою від тої, з якою не згоден Замовник.
Відповідь
08.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Статтею 4 Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) зазначено, що учасники ринку електричної енергії провадять свою діяльність на ринку електричної енергії на договірних засадах. Відповідно до п. 1.2.1. Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 року №312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» (далі – Правила) передбачено, що на роздрібному ринку електричної енергії споживання та використання електричної енергії для потреб електроустановок споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку, які укладаються відповідно до цих Правил, Кодексу системи передачі, Кодексу систем розподілу та Кодексу комерційного обліку. Водночас в пункті 6 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачено, що цей Закон не застосовується у випадку, якщо замовники, визначені у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії (у тому числі ядерне паливо (опромінене чи неопромінене, зокрема поглинаючі стрижні систем керування та захисту), ядерні матеріали) проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин. Виходячи з вищевикладеного, просимо надати роз'яснення щодо можливості в рамках чинного законодавства укласти договір з електропостачальником без проведення тендерної процедури.
Відповідь
07.10.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня. Просимо Вас роз’яснити наступне: під час підготовки та складання тендерної документації Замовник повинен зазначити яку саме посаду на підприємстві чи в тендерному комітеті? Дякуємо
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json