Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.11.2016
Запитання      Тема: Інше
Чи дозволяється в процедурних договорах ( переговорна процедура, відкриті торги) встановити що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України)З урахуванням того, що оплата за послуги буде проведена не раніше дати заключення договора після проведення процедури.
Відповідь
02.11.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як можна вирішити таке питання. Комунальний заклад оголосив закупівлю "Послуги з виконання історико-містобудівного обґрунтування" два рази - перший раз на 16 000 грн., а другий на 20000 грн. Закупівля не відбулась у зв"язку з відсутністю пропозицій. Що нам робити дальше? Чи маємо ми право заключити договір без оголошення тендера?
Відповідь
26.10.2016
Запитання      Тема: Інше
Чи необхідно після втрати чинності від 01.08.2016 ЗУ "Про здійснення державних закупівель" подавати форму державного статистичного спостереження № 1-торги "Звіт про здійснення державних закупівель"?
Відповідь
18.10.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
10.08.2016 року було подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів) - закупівля не відбулась по всім лотам, в звязку з недостатньою кількістю учасників. 15.09.2016 було повторно подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів).В результаті по одному з лотів було подано тендерні пропозиції двох учасників, по решті лотів - торги відмінені в звязку з недостатньою кількістю учасників. Чи має право Замовник проводити переговорну процедуру закупівлі по лотах, які були двічі відмінені по причині подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій?
Відповідь
10.10.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Двічі проводилась процедура торгів на закупівлю послуг. Торги були "Відкриті" з поділом обєкту закупівель на лоти. Перший раз торги відмінено через відсутність учасників, другий раз було оголошено процедуру закупівлі та піднято вартість послуг (по окремих лотах. Інші критерії без змін). Аукціон відбувся лише по двох із девяти лотів. Чи має право замовник провести переговорну процедуру по лотам по яких не відбулись торги, відповідно до ст.35 Закону, якщо при другому аукціоні було піднято ціну лоту порівняно з першим, але учасники не заявились? Чи може бути піднята ціна лота від вартості закупівлі, оголошеної в тендерній документації, за переговорною процедурою?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json