Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підскажіть будь-ласка, як проводиться оцінка пропозицій. Було три пропозиції: одна з ним відхилена у звязку з відсутністю документів, наступна пропозиція Переможця, який відмовився від підписання договору. Залишається один в якого найвища сума пропозиції. Що нам робити відміняти торги чи визнавати переможцем останнього учасника? Чи це рахується повторна оцінка і потрібно не менше двох учасників?
Відповідь
23.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Відповідно до аб.1 ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначено, що спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. В тож же час у аб.2 ч.3 ст.17 зазначено , що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Питання : чи потрібно у Переможця вимагати документальне підтвердження щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів ?
Відповідь
08.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Замовник вимагає у переможця торгів наступні документи: Оригінал або нотаріально завірену копію документа виданого відповідним територіальним управлінням юстиції з Єдиного державного реєстру осіб про те, що службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було прийнято згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення; Оригінал або копія повної інформаційної довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство або оригінал чи копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, який містить дані про відсутність порушеної стосовно суб’єкта підприємницької діяльності процедури банкрутства На який домумент потрібно посилатися, щоб довести, що ця інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстах, доступ до якого є вілльним та замовник перевіряє ці відомості самостійно.
Відповідь
16.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Нами було оголошено мультилотову закупівлю (відкриті торги) за 4 – мя лотами. За двома лотами було призначено аукціон, а по іншим двом закупівля не відбулась у зв’язку з відсутністю пропозицій (не було подано жодної пропозиції). Питання: чи потрібно по тих лотах по яких процедура не відбулась, проводити повторні торги? Або ми маємо підстави укласти прямі договори поза електронною системою закупівель, в тому числі до закінчення процедури закупівлі за лотами щодо яких було подано тендерні пропозиції.
Відповідь
04.05.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
1.Чи є порушення з боку Замовника, Комунального підприємства Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" вимог п.7 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону) в частині оголошення ТРИДЦЯТИ (UA-2018-04-16-002220-a, UA-2018-04-16-002228-a, UA-2018-04-16-002231-a, UA-2018-04-16-002239-a, UA-2018-04-16-002247-a, UA-2018-04-23-0023-10-a, UA-2018-04-23-002315-a, UA-2018-04-23-002322-a, UA-2018-04-23-002329-a, UA-2018-04-23-002337-a, UA-2018-04-23-002254-a, UA-2018-04-23-002295-a, UA-2018-04-23-002324-a, UA-2018-04-24-002125-a, UA-2018-04-24-002114-a, UA-2018-04-24-002253-a, UA-2018-04-24-002228-a, UA-2018-04-24-001988-a, UA-2018-04-24-002024-a, UA-2018-04-24-002031-a, UA-2018-05-02-002072-a, UA-2018-05-02-002061,UA-2018-05-02-002040-a, UA-2018-05-02-002031-a, UA-2018-05-02-002047-a, UA-2018-05-02-002033-a, UA-2018-05-02-002029-a, UA-2018-05-02-002039-a, UA-2018-05-02-002030-a, UA-2018-05-02-002001-a) відкритих торгів на придбання товарів за одним і тим самим предметом закупівлі згідно ДК СPV 021:2015 - 44160000-9 очікувана вартість кожної окремо закупівлі становить в еквіваленті менше 133 тис. євро. Разом по ТРИДЦЯТИ торгах очікувана вартість становить більше 133 тис.євро, а саме 59 490 906, 02 грн. та, відповідного, не оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про закупівлю англійською мовою, як це визначено п. 4. ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі", враховуючи, що замовлення перевищує суму 133 тис. євро необхідно дотримуватись певних вимог Закону України "Про публічні закупівлі": по-перше, публікація англійською мовою; по-друге, має бути додано ще один етап - перекваліфікація; по-третє, брати участь мають право лише ті постачальники, яких було допущено до аукціону на етапі перекваліфікації, як зазначає Замовник в своїх неодноразових поясненнях, що участь можуть приймати не тільки вітчизняні але й іноземні компанії, оскільки вимоги в технічній документації Замовника можуть виконати європейські (іноземні) учасники?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json