Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.12.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи має прово постачальник природного газу за нерегульованим тарифом здійснювати постачання природного газу на підставі ліцензії(строк дії ліцензії з 2014-2019рр), яка була видана під час дії Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 36, ст. 299 із наступними змінами) яка втратила чинність з дня набрання Закону України"Про ліцензування видів господарської діяльності"(Верховна Рада України) від 02.03.2015 № 222-VIII.
Відповідь
31.05.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення, чи може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника відсутність цифрового підпису учасника (тобто тендерна пропозиція не завірена цфровим підписом учасника)? Дякую.
Відповідь
09.08.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Якщо у тендерах Prozorro в якості постачальника послуг приймає комунальне підприємство (КП), чи дійсно чинне законодавство дозволяє такому підприємству надавати послуги, але забороняє здавати майно (наприклад, спецтехніку) в оренду чи в прокат щляхом участі у тендерних процедурах? Зіткнулися із ситуацією, що КП не може податися на закупівлю послуг спецтехніки із водієм (!) лише тому, що в назві тендеру, у коді CPV та у тендерній документації наявні слова "оренда" і "прокат" спецтехніки, а не "послуги" спецтехніки.
Відповідь
19.04.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Замовник закупівлі № ЦБД UA-2017-04-04-002333-b в тендерній документації вимагає на стадії преквалікації учасникам виконати пробне нанесення горизонтальної розмітки фарбою та скляними кульками на вулиці м. Дніпро. Для проведення перевірки замовник створює комісію, яка складається з членів Тендерного комітету. Учасники зобов’язані з’явитись у зазначеному місці, із своїми матеріалами, технікою для проведення: нанесення горизонтальної дорожньої розмітки фарбою та скляними кульками на вулиці м. Дніпро . У разі, якщо Учасники не з’явились Замовник буде вважати, що учасником надано недостовірну, або завідомо неправдиву інформацію та його тендерна пропозиція буде відхилена на підставі пункту 4 ст. 30 «Відхилення тендерних пропозицій» Закону України «Про публічні закупівлі». Після нанесення учасниками дорожньої розмітки складається акт, який підписується усіма членами комісії, представником замовника та представниками учасників. В зазначеному акті обов’язково зазначається: якість нанесення краски, якість краски, кількість кульок. Для перевірки якості запропонованих, послуг замовник спостерігає за нанесеними учасниками дорожніми розмітками протягом 2 робочих днів. Після закінчення зазначеного терміну замовник надсилає всім учасникам та членам комісії письмове запрошення для участі в ІІ етапі перевірки пропонованих послуг з нанесення дорожньої розмітки, а саме: розгляду результатів перевірки. Після чого складається відповідний акт, який підписується усіма членами комісії, представником замовника та представниками учасників. Замовник допускає до аукціону тільки тих учасників, зразки яких відповідають усім технічним вимогам зазначеним в тендерній документації. Просимо розяснити чи є дана вимога правомірною?
Відповідь
29.01.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до частини 5 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Наступним етапом є проведення аукціону, далі визначення переможця (за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи визначений Законом строк для визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір на цьому другому етапі (частина 6 статті 28 не містить цього строку) ? Чи для визначення переможця на другому етапі (оголошення оприлюднене відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону) Замовник повинен керуватися строками, визначеними частиною 4 статті 28?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json