Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.04.2022
Запитання      Тема: Інше
Чи відповідатиме вимогам ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо заступник головного бухгалтера Санаторію (при введенні з 01.01.2022 до штатного розпису окремої посади - уповноважена особа з публічних закупівель) буде працювати за сумісництвом на посаді уповноваженої особи з публічних закупівель на 0,5 ставки та взагальному іі ставки буде становити 1,5 ( ставка заступника головного бухгалтера 1,00 та ставка 0,5 уповноваженої осби) та чи не буде це порушенням законодавства.
Відповідь
22.02.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Просимо надати роз’яснення щодо правомірності призначення головного бухгалтера закладу уповноваженою особою, відповідно до Закону. Згідно зі статтею 105 Кодексу Законів про Працю України працівники, можуть виконувати додаткову роботу за іншою професією (посадою). При цьому їм проводиться доплата за суміщення професій (посад), але чи не являється головний бухгалтер зацікавленою особою, адже має право другого підпису?
Відповідь
15.02.2022
Запитання      Тема: Інше
Чи можна уповноваженій особі з публічних закупівель, підписувати документи електроним ключем, створеним АЦСК АТ КБ «ПРИВАТБАНК» на проведення закупівель вартість яких не перевищує 50 тис. грн.?
Відповідь
10.02.2022
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня ! Прошу надати роз'яснення . В установі є посада фахівця з публічних закупівель, яка є уповноваженою особою за організацію і проведення процедур закупівель/спрощених закупівель . Чи правомірно адмінстрація хоче розприділити функції уповноваженої особи між двома працівниками із штатної чисельності, а саме : на одного працівника покласти функції уповноваженої особи ,яка буде організовувати та проводити конкурентні процедури ,а уповноважена особа -фахівць з публічних закупівель спрощені закупівлі та інші. В чому тоді полягаю робота фахівця з публічних закупівель?
Відповідь
27.01.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
1. Чи можуть бути покладені обов'язки УО на штатного працівника держслужби без його згоди, і без доплати за додаткове навантаження? 2. Чи можливе, на законних підставах, внесення до посадової інструкції держслужбовця обов'язків уповноваженої особи з публічних закупівель? 3. Яким чином здійснити доплату держслужбовцю за УО без введення до штату посади "Уповноважена особа", враховуючи положення ст.52 Закону 117-IX від 19.09.2019?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json