Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.12.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
Чи потрібно розміщувати звіт про виконання договору на закупівлю товарів до 200 тис грн?
Відповідь
19.12.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Відповідно до затвердженого переліку основних показників оборонного замовлення Замовник організовує процедуру публічної закупівлі. Під час визначення предмету закупівлі та описуючи технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі", виникає питання про застосування виразу "або еквівалент". У зв'язку з цим Замовник або не виконає належним чином забезпечення державного оборонного замовлення (отримавши еквівалент) або порушить Закон.
Відповідь
18.12.2017
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Доброго дня! 30.11.2017 відбувся аукціон. Два учасника було відхилино та був визначен переможець. 6.12.2017 було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з переможцем. 12.12.2017 надійшла скарга від одного з учасників в якій зазначалося, що підстави для відхилення тендерної пропозиції Замовником є необгрунтованим. Оскільки скарга була сплачена не Скаржником, 15.12.2017 органом оскарження скарга була залишена без розгляду. Підкажіть будь ласка, якщо скарга до розгляду не прийнята, процедура закупівлі блокується? 10 днів з моменту повідомлення про намір укласти договір минуло. Коли ми можемо заключати договір з переможцем?
Відповідь
18.12.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Добрий день! По відкритим торгам (з публікацією англійською мовою) на 4 лота, процедура на стадії подання тендерних пропозицій, необхідно відмінити ОДИН з лотів (технічно на майданчику це можливо) по причині відсутність потреби по даному лоту. Запитання, чи потрібно вносити зміни в тендерну документацію, наприклад написати примітку по тексту де є лот - "Відмінено" та продовжити строк подання тендерних пропозицій, чи просто залишити Тендерну документацію без змін як вона є?
Відповідь
18.12.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Згідно п.5 Ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія договору може продовжуватись на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договору...... Як правильно провести цю процедуру і як вносити в річний план?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json