Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
18.01.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником двічі проведено процедуру відкритих торгів мультилотову закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія) орієнтовна вартість якої була розрахована за ціною, що діяла на момент оголошення цих торгів. За результатами проведення торгів, Замовником прийнято рішення застосувати Переговорну процедуру закупівлі на підставі з п. 1 ч.2 cт. 40 Закону. Запитання : Чи є правомірним збільшення суму договору у зв’язку із зміною вартості товару після проведення відкритих торгів та у період проведення переговорів? Чи не порушує така зміна норми пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.
Відповідь
18.01.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Регіональною програмою економічного і соціального розвитку області бридичну особу, яка є органом державної влади (далі – Замовник), визначено замовником робіт з будівництва об’єкта незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку на умовах співфінансування за рахунок державного фонду регіонального розвитку у розмірі 90% та місцевого бюджету у розмірі 10%. Відповідно до пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти. Прошу надати роз’яснення з наступних питань: 1. Як визначити очікувану вартість закупівлі при оголошенні процедури «відкриті торги»: з урахуванням податку на додану вартість чи без нього, зважаючи на норму пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України? 2. Чи буде застосовуватися у даному випадку дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України до Виконавця робіт, якого визначили за результатами процедури закупівлі, та який є платником ПДВ? 3. Дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України розповсюджується на всі операції, що включено до проєктно-кошторисної документації на об’єкт будівництва, чи на окремі розділи, види робіт (виконання будівельно-монтажних робіт, придбання устаткування, матеріалів тощо)? 4. Як Замовник має оплатити вартість будівельно-монтажних робіт: з урахуванням ПДВ чи без ПДВ? 5. Чи має право Замовник оплатити вартість матеріалів, устаткування з ПДВ, що використані у ході будівництва, якщо вони придбані Виконавцем з ПДВ?
Відповідь
18.01.2021
Запитання      Тема: Інше
підскажіть будь ласка, з 16.01.2021р. зареєстровано новостворену установу відділ освіти при селищній раді, в положенні цієї установи прописано, що відділ є юридичною установою публічного права, є головним розпорядником коштів бюджетних з фінансування витрат на утримання закладів та установ освіти. код ЄДРПОУ новий, чи повинні ми проводити нові тендерні процедури на потреби закладів даної установи на 2021 рік., якщо майже всі тендери було проведено у грудні 2020 року і всі, крім 1 завершено в тому ж році.чи потрібно внести зміни в положення і обовязково прописати, що ми є правонастіпниками?
Відповідь
18.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ми новостворена установа. Є кошти на харчування садочків та шкіл і відповідно до Закону про публічні закупівлі ми маємо проводити тендери, спрощені закупівлі. Це займе не мало часу, а дітям садочків та шкіл необхідно харчуватись. Що робити в цій ситуації, щоб не порушити Закон? Можливо є якісь випадки в Законі щоб закупити товар без процедур?
Відповідь
16.01.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня, Допоможіть будь ласка розібратись як нам діяти. Нашій організації затверджений кошторис на 2021 рік в сумах 36200,00 грн. на закупівлю природного газу ( до потреби по розрахунках 285000,00 грн. на рік) 16100,00 грн. на закупівлю електроенергії ( до потреби 185000,00 грн. на рік). Чи вправі ми заключати прямі договори на суми 36200,00 грн. та 16100,00 грн. з подальшою публікацією звіту про укладений договір? Чи можемо ми укласти додаткову угоду на закупівлю природного газу в сумі 150000,00 грн. (задля забезпечення потреби до кінця опалювального сезону) а після завершення опалювального сезону оголосити тендер на решту потреби до кінця року? Чи маємо право заключити додаткову угоду до договору на 16100,00 грн. про закупівлю електроенергії на суму 168900,00 грн. (для забезпечення закупівлі електроенергії до кінця року). Як правильно діяти в даній ситуації чи є інші законні шляхи вирішення ситуації , адже ми не маємо ще змін до бюджету з відповідними сумами які б дали змогу діяти не порушивши Бюджетного Кодексу, та Закону «Про публічні закупівлі». Чи виділять нам дані суми які необхідні нам для задоволення нашої потреби для закупівлі природного газу і електроенергії ми не знаємо , адже змін до бюджету ще немає. Допоможіть розібратися і законно вирішити дану ситуацію.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json