Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
13.12.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
у серпні 2017 року нами проведено процедуру закупівлі - відкриті торги по об'єкту "Реконструкція очисних споруд", визначено переможця та підписано договір, в ході отримання дозвільних документів по об'єкту виявлено, що проектантом допущено помилку в частині назви і об'єкт повинен називатися "Будівництво очисних споруд". що робити з проведеною тендерною процедурою? чи це є зміна істотних умов договору? як трактувати дану зміну?
Відповідь
11.12.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
На підставі розділу 7 п.4 ст. 36 замовник включив до проекту договору на надання послуг з міжнародних перевезень порядок зміни ціни у разі зміни курсу іноземної валюти. Договір на надання перевезень укладається з резидентом, за умовами договору частина послуги надається на територіях інших країн (поза територією України). Просимо надати роз'янення, чи має бути підтверджена валютна складова вартості послуг, у разі їх часткового надання на території інших країн? Якими документами може бути в такому випадку підтверджена валютна складова?
Відповідь
06.12.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! КП "Бар-благоустрій" просить надати роз’яснення з приводу ситуації що склалася на підприємстві. Нашим підприємством проведений тендер на виконання будівельних робіт і укладено договір з підрядником, на етапі отримання дозволу на виконання будівельних робіт було виявлено порушення в ПКД та підприємству було відмовлено в отриманні дозволу на початок будівельних робіт , в зв’язку з чим необхідно провести зміну назви робіт,складу робіт та можливо обсягу робіт. Чи можливо внести зміни до договору додатковою угодою? чи необхідно розривати діючий договір та оголошувати новий тендер на виконання будівельних робіт?
Відповідь
06.12.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Прошу надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель стосовного наступних запитань: Згідно умов тендерної документації строк дії тендерних пропозицій становить 120 календарних днів з дня завершення строку для подачі тендерних пропозицій. У істотних умовах, які обов’язково включаються до договору про закупівлю та в проекті договору замовник вимагає від учасника гарантію незмінності ціни товару протягом строку дії його тендерної пропозиції (120 днів). Однак, учасники процедури закупівлі не можуть передбачити, якою буде динаміка цін на той чи інший предмет закупівлі та чи буде мати місце зростання його базової вартості. 1.Просимо роз’яснити, як співвідноситься строк дії тендерної пропозиції та п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» ( зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі)? 2.Чи поширюється вимога документації про строк дії тендерних пропозицій на майбутні договірні відносини, які виникають між замовником та учасником за результатами процедури закупівлі?
Відповідь
02.12.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
За результатами переговорної процедури між товариством та вищим навчальним закладом укладено договір на постачання природного газу до кінця 2017 року, за ціною 9350 грн. за 1000 м.куб. У весняно-літній період ціна за 1000 м.куб. знизилась, а тому сторони уклали додаткову угоду на постачання природного газу до 8500,80 грн. Для забезпечення взятих на себе зобов'язань товариство здійснює закупівлю природного газу через торгову біржу. З жовтня 2017 року ціна за 1000 м.куб. природного газу поступово зростає і товариство змушено поставляти природний газ навчальному закладу по заниженій ціні у зв'язку з чим несе збитки. Товариство запропонувало навчальному закладу укласти додаткову угоду про підвищення ціни за 1000 м.куб. до 9350 грн., а саме за ціною на момент укладення договору. В підтвердження зростання ціни були представлені офіційні відповіді Харківської торгово-промислової палати та органів статистики. Навчальний заклад відмовляється і просить підтвердити зростання ціни на природний газ іншим документом. Враховуючи те, що діяльність товариства направлена на отримання прибутку, та виконуючи умови договору не може нести збитки, просимо Вас надати розяснення з наступного: 1. Документом якого уповноваженого органу товариство повинно підтвердити зростання ціни на товар на підставі п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі? 2. Чи може товариство після зниження ціни на товар пропонувати укласти додаткову угоду про підвищення ціни? 3. У разі відмови навчального закладу від укладення додаткової угоди про підвищення ціни, чи має право товариство в односторонньому порядку припинити поставляти природній газ та розірвати договір? З повагою Директор О.І. Сухорада
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json