Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
27.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутня вимога щодо подання учасником підтвердження кваліфікаційних критеріїв, відповідно до статті 16 Закону. То чи потрібно замовнику вимагати від учасника документального підтвердження відповідно до статті 16 Закону, а також підтвердження про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону, за умови проведення переговорної процедури на підставі пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
07.04.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Підкажіть, будь ласка, за новим законом ми в учасників по ст. 17 вимагаємо довідки тільки по п. 5,6,12,13 і ч. 2, а по іншим (антикоруп. програма, санкції тощо)? Якось це не передбачено. А переможець які повинен довантажити? Написано 2,3,5,6,8,12,13 і ч. 2, які саме перемржець повинен завантажити? І який документ повинен довантажити переможець за ч. 2 ст. 17?
Відповідь
06.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Військовою частиною А0215 (далі - Замовник) здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Відповідно до Закону, у разі застосування переговорної процедури закупівлі, замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Замовник під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону, зокрема що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку. За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю. Разом з тим, на теперішній час в країні введені обмеження щодо надзвичайного стану викликаного пандемією COVID-19. У зв’язку із зазначеним учасники процедури закупівлі, яких запрошено на переговори та які повинні надати на переговори документальне підтвердження про відсутність підстав для відмови йому в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17, не мають можливості отримати своєчасно відповідні довідки, зокрема довідку про відсутність не знятої чи не погашеної у встановленому порядку судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, виданої уповноваженим органом, що в свою чергу значно затягує проведення процедури закупівлі відповідно до Закону. Прошу надати роз’яснення щодо можливості проведення переговорів із учасниками процедури закупівлі (для застосування переговорної процедури), у разі наявності недоліків у поданих учасником документах. При цьому під час переговорів доводити учаснику зауваження у поданих документах та надавати йому можливість усунути такі недоліки, а рішення про намір укласти договір приймати тільки після усунення учасником таких документів.
Відповідь
10.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Згідно п. 10 ч. 1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" однією з підстав відхилення тендерної пропозиції учасника є відсутність у юридичної особи, яка є учасником, антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Чи поширюється дана вимога на компанії-нерезиденти, які є учасниками закупівель, якщо у їх країні відсутнє антикорупційне законодавство чи їх законодавство це не передбачає? Чи має право Замовник вимагати від них наявність антикорупційної програми?
Відповідь
27.02.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи правомірно замовник закупівлі вимагає від переможця процедури, довідку про відсутність заборгованості по сплаті платежів (недоїмки з податків) до бюджетів, з "мокрою" печаткою податкового органу? Чи достатньо електронної версії такої довідки податкового органу ( де зазначено номер і дата) ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json