Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
16.06.2021
Запитання      Тема: Інше
Маємо намір укласти договір продажу(реалізації) квитків на умовах комісії відповідно до якого ми (комітент) доручаємо комісіонеру продаж(реалізацію) квитків на заходи через квитковий сервіс комісіонера в інтернет мережі на умовах отримання винагороди комісіонером у розмірі 5% від загальної номінальної вартості проданих квитків. Договір укладається безстроково. Таким чином, не маючи суми договору та не маючи можливості спрогнозувати кількість проданих квитків та суму винагороди комісіонера, чи потрібно цей договір оприлюднивати в прозорро, проводити тендер? Якщо так, то як технічно це зробити не маючи суми договору і який взагалі алгоритм дій?
Відповідь
27.05.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до статті 15 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" Війтівецька сільська рада створила комунальне підприємство "Війтівецький господар" для утримання обєктів благоустрою комунальної власності та визначила це підприємство балансоутримувачем таких обєктів благоустою (парк, кладовища, дитячі майданчики на територіях загального користування, автобусні зупинки та ін.). Відповідно до статті 10 вищевказаного Закону рішенням сільської ради щорічно затверджуються заходи у сфері благоустрою населених пунктів та передбачаються у бюджеті громади кошти для їх проведення. Головним розпорядником таких коштів у бюджеті визначено Відділ комунальної власності житлово-комунального господарства сільської ради. Чи повинен головний розпорядник коштів - відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства сільської ради проводити закупівлі послуг з благоустрою (вищезазначені) відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", чи можлива передача поточного трансферту комунальному підприємству, як одержувачу бюджетних коштів за КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) для проведення затверджених заходів із благоустрою.
Відповідь
25.05.2021
Запитання      Тема: Інше
Наша лікарня не буде приймати хворих на COVID-19. Що зможе наша лікарня закуповувати по Постанові №225 будучи пологовим будинком без COVID-них хворих.
Відповідь
24.05.2021
Запитання      Тема: Інше
З 1 липня 2021 року набирає чинності Закон України від 02.12.2020 №1021 "Про внесення змін до ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі природного газу. Бюджетна установа, що закуповує природний газ для власних потреб опалення та підігріву води є суб'єктом ринку природного газу (ЗУ "Про ринок природного газу") та на даний час закуповує природний газ шляхом проведення відкритих торгів. Просимо пояснити, які дії потрібно вчинити установі, щоб із 01.07.2021 закуповувати природний газ на товарній біржі без застосування конкурентних процедур закупівель, як це стане можливим із 01.07.2021 відповідно до пп.22 частини п'ятої ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
19.05.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Звертаємося до Вас з проханням надати роз'яснення з наступного питання. 15 вересня 2020 року було оголошено тендер щодо проведення переговорної процедури закупівлі згідно умов Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» на виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації об’єкта:«Реконструкція будівлі гуртожитку (буд. №24 інв. №10310005) під службове житло в м. Подільськ, вул. Самборського,21» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування») ДСТУ Б.Д.1.1-7-2013. Замовник -ПІВДЕННЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1469), код ЄДРПОУ:14321802. 29 жовтня 2020 р. було опубліковано повідомлення про намір укладення договору про закупівлю з нашим підприємством. 13.11.2020 р. між ПРУ Держ.прикордонної служби України (ВЧ1469) та нашим підприємтсвом підписано договір №24-20 про виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації об'єкта: "Реконструкція будівлі гуртожитку (буд №24 інв. №10310005) під службове житло у м. Подільськ, вул. Самборського,21" , Відповідно до вищевказанного договору наше підприємство забов'язалось виконати роботи в строк не пізніше 20 днів з дня отримання відповідної заявки на початок робіт від Замовника. Також, згідно до умов визначених в тендерній документації, нами було сплачено забезпечення виконання договору у сумі 5% від вартості Договору в сумі 28332,65 грн. Відповідно до умов договору, строк дії договору - до 01 грудня 2020 року, але в будь-якому випадку до повного виконання сторонами забов'язань по договору. Однак незважаючи на те, що строк дії договору закінчився, Замовник так і не надіслав нашому підприємству , а ні заявку на виконання робіт , а ні додаткових угод на продовження або розірвання договору. В звязку із цим 19.01.2021 року ми звернулись з листом до Замовника з проханням повідомити про його наміри щодо вищевказаного договору . Однак відповіді від Замовника до цього часу не отримано. Отже , за бездіяльності Замовника , яка полягає у не надіслання заявки Замовника на початок робіт наше підприємтсво не може приступити до виконання робіт, передбачених умовами договору. Разом з тим Замовник також не повідомляє про його наміри щодо продовження строків/розірвання цього договору. Поряд з цим як було зазначено вище , на умовах визначених Замовником , нами було сплачено останньому забезпечення виконання договору у сумі 5% від вартості Договору в сумі 28332,65 грн., які до цього часу нам не були поверненні. На підставі вищевикладеного, а також враховуючи, що строк дії договору сплив 01 грудня 2020року просимо надати відповідь: Чи має право наше підприємство на поверення вказаної суми забезпечення договору, який фактично не виконано з підстав , що не залежать від нашого підприємтсва ? Якщо так, то який алгоритм дій щодо повернення вищевказаної суми забезпечення виконання договору?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json