Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.11.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня! Відповідно до норм ЗУ «Про публічні закупівлі» на підприємстві утворений тендерний комітет, який організовує та проводить процедури закупівель. З 01.01.2022 проводити процедури закупівлі можуть виключно уповноважені особи. З цього приводу виникають запитання: - п.5 ч.10 ст. 11 передбачено, що УО забезпечує оприлюднення в ЕСЗ інформації, необхідної для виконання вимог Закону. Чи можливо під час оприлюднення інформації накладення ЕЦП іншою особою, визначеною наказом по підприємству для супроводження роботи УО.
Відповідь
01.11.2021
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Чи може завершити процедури закупівель розпочаті тендерним комітетом в 2021 році на 2022 рік уповноважена особа?
Відповідь
26.10.2021
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Працюю бухгалтером у навчальному закладі,також покладені обов"язки Уповноваженої особи із закупівель за суміщенням,так як у нас не велика кількість закупівель на рік.Вищої освіти не маю. Питання : Чи можу бути уповноваженою усобою із закупівель без вищої освіти.
Відповідь
25.10.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня! Відповідно до норм ЗУ «Про публічні закупівлі» на підприємстві утворений тендерний комітет, який організовує та проводить процедури закупівель. З 01.01.2022 проводити процедури закупівлі можуть виключно уповноважені особи. З цього приводу виникають запитання: - Хто з 01.01.2022 повинен завершувати процедури закупівель, якщо вони розпочаті тендерним комітетом до 01.01.2022 року: тендерний комітет або уповноважена особа. - п.5 ч.10 ст. 11 передбачено, що УО забезпечує оприлюднення в ЕСЗ інформації, необхідної для виконання вимог Закону. Чи можливо під час оприлюднення інформації накладення ЕЦП іншою особою, визначеною наказом по підприємству для супроводження роботи УО.
Відповідь
11.10.2021
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до Наказу МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ від 08.06.2021 за №40 "Про затвердження Примірного положення про уповноважену особу", передбачено що Уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель згідно із Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). Прошу Вас повідомити кому повинна бути підпорядкова Уповноважена особа на підприємстві? Директору чи можливо його одному із заступників?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json