Календар подій

10
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.06.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
0 / 1
Доброго дня. Звертаюсь до вас, як уповноважена особа з публічних закупівель. Нами, як Замовником, проведено процедуру спрощеної закупівлі. Строки витримані згідно Закону про публічні закупівлі. Етап кваліфікації відбувся 25го червня та в цей же день нами укладено договір з переможцем закупівлі. Законом передбачено публікацію договору протягом 3ьох робочих днів з дня підписання(тобто з 25 го до 30го червня). Проте система площадки "Закупки.пром.юа" видає, що строк підписання можливий не раніше 30го червня, оскільки в їх системі є етап оскарження після публікації протоколу про намір укласти договір. Але в мене 28го червня початок заходу, і всі строки процедури витримані згідно закону. Чи вважається,що дата підписання 25 червня є недотриманням закону про публічні закупівлі Замовником?
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1 / 0
Доброго дня! Раніше Вами було надано відповідь щодо звітування Замовником про виконання договору про закупівлю при закупівлях на суму менш ніж 50 000 тис. грн. (посилання https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=89293e49-d495-47b2-9ab4-e4fd074bcb96&lang=uk-UA) Проте із даної відповіді неможливо зробити однозначний висновок про необхідність такого звітування. Про це також свідчить кількість дизлайків під Вашою відповіддю. Ваш підсумок щодо необхідності надання звіту про виконання договору про закупівлю у випадках передбачених статтями 10 та 41 Закону двозначний. В зв’язку із чим прошу Вас надати більш конкретну відповідь щодо необхідності оприлюднення Звіту про виконання договору про закупівлю у разі здійснення закупівлі на сумму до 50 000 грн.: - без використання електронної системи закупівлі?; та - з використанням електронної системи закупівлі? Дякую. З повагою
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Добрий день. Допоможіть будь ласка в одному питанні: Замовник, укладає договір, з надання послуги водовідведення на суму 89000 тис., чи зобов'язаний Замовник проводити спрощену закупівлю, якщо Виконавець є суб'єктом природних монополій, або Замовник має право згідно абз.3, п.п. 2, п. 7, ст. 3 Договір укладається без використання ектронної системи (звіт). Зазделегідь велике дякую.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Замовником було оголошено ljgjhjujde закупівлю на суму 29700,00 грн. До участи в аукціоні було подано пропозиції від двох учасників. За результатами аукціону виграв учасник, вартість пропозиції якого, була 12150,00 грн. Розглянувши його пропозицію, замовником було прийнято рішення обрати його переможцем. В свою чергу, інший учасник подав вимогу дискваліфікувати переможця згідно статей 31 та 29 Закону про Публічні закупівлі. Чи може замовник відхилити таку вимогу?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
0 / 1
Добрий день! Підкажіть будь-ласка проведено відкриті торги на закупівлю лабораторних реактивів на суму 400 000 грн. до 19.04.2020р. Фактично проплачено 170 000 грн. Договір закрито. До кінця року є необхідність закупити товар ще на 20 000 грн. Яку процедуру проводити відкриті торги чи спрощену?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json