Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.11.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
КП "ЖЕК-5" визначено управителем житлових будинків. Для освітлення місць загального користування багатоповерхових житлових будинків, ціна якого закладена в тарифі, ДТЕК Київські регіональні електромережі (лист прикріплено) пропонує укласти відповідні договори на постачання та розподіл ел.енергії. Питання: яка процедура закупівлі на 2021 рік. І щодо універсальної послуги. Місячні витрати складають 120 тис.грн.
Відповідь
12.11.2020
Запитання      Тема: Інше
хто може бути замовником медичного обаднання по переліку, затвердженому постановою КМУ від 20 березня 2020 р № 225 ( із змінами). Чи є передумовою для проведення такої закупівлі включення медичного закладу до надавачів медичної допомоги, визначених для надання стаціонарної допомогипоцієнтам з COVID - 19 за договором з НСЗУ. Закупівля запланована за кошти місцевого бюджету.
Відповідь
11.11.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Потрібно оголосити відкриті торги на закупівлю електроенергії на 2021 рік. з 01.01.2021 приєднується декілька сіл до нашої ОТГ. Чи можна запланувати закупівлю та провести відкриті торги на сумму, кількість кВт та ЕІС-точок з врахуванням ще не приєднаних сіл? Якщо ні то як провести і які закупівлі щоб не залишити села без світла?
Відповідь
11.11.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Маємо потребу у роз'ясненні з наступного питання: Чи є перелік визначених Законом або підзаконним актом критеріїв вибору Замовником Постачальника у Прозоромаркет? Якщо є, то яким Законом це регулюється, і де їх знайти? Будемо вдячні за відповідь.
Відповідь
11.11.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо ми по постанові КМУ 225 про закупівлі по COVID-19, плануємо зробити закупівлю з постачальником на рік, то потім наприклад, в квітні карантин закінчиться, і як нам бути з цими договорами, чи все одно дія цієї постанови бути поширюватися на наші відносини? Чи нам потім потрібно буде робити відкриті торги з цим постачальником? Завчасно, дякую Вам за відповідь.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json