Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.07.2018
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня! Дуже прошу Вас допомогти з'ясувати питання. Учасник закупівлі подав копії деяких документів, завірені підписом та печаткою, але без напису "згідно з оригіналом". Чи правомірно буде відхилити пропозицію лише із-за цієї технічної помилки? Чи може тендерний комітет колегіальним рішенням визнати її формальною? Безмежно вдячний Вам за відповідь!
Відповідь
26.07.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Просимо роз’яснити, чи можна віднести до технічної помилки наступні помилки учасника при оформленні та подані тендерної пропозиції: 1) не завантаження учасником до електронної системи певної сторінки документа; 2) завантаження до електронної системи документа (наприклад, банківської гарантії), який стосується іншої закупівлі за умови виявлення цієї помилки учасником після аукціону та завантаження необхідного документа.
Відповідь
26.07.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Просимо роз’яснити, що розуміється під поняттям «технічна помилка» та навести приклади таких помилок.
Відповідь
23.07.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Вітаю! Учасник-переможець процедури закупівлі наполягає на підвищенні ціни товару на 10% декілька разів під час виконання договору керуючись статтею 36 «Основні вимоги до договору про закупівлю» Закону України «Про публічні закупівлі». Підкажіть будь ласка чи правомірно підвищення ціни не один раз, а більше упродовж дії договору. Як можна проконтролювати ціну товару на ринку (кам’яне вугілля) і які докази (документи) повинен надати учасник для підтвердження збільшення ціни за одиницю товару.
Відповідь
20.07.2018
Запитання      Тема: Тендерна документація
У жовтні 2017р. Державний вищий навчальний заклад “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” у консорціумі з шістьома українськими та трьома європейськими ЗВО став переможцем програми ЄС Еразмус + КА2 - Розвиток потенціалу вищої освіти з проектом «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання іноваційних інструментів викладання» (MoPED) - №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP. Даний проект – є першим в Україні за всю історію існування програм Темпус та Еразмус +, де грантоотримувачем та координатором виступає український вищий навчальний заклад. Реєстраційна картка проекту № 3792 від 01.03.2018р. За згодою всіх українських ЗВО, на даний час університет централізовано здійснює закупівлю обладнання, погодженого координатором проекту від Виконавчого агенства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури ЄС та Міністерством освіти і науки України на суму гранту 240 100 євро через систему Prozorro, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Передбачається проведення 8-ми тендерів, відповідно до найменувань одиниць обладнання. У зв’язку з цим просимо вас: 1) дозволити в технічній специфікації не зазначати вираз «або еквівалент», оскільки будь-яка зміна модифікації чи моделі будь-якої одиниці обладнання, відповідно до правил та інструкцій з реалізації проектів грантової програми Еразмус+ КА2, може відбуватись тільки за погодженням двох вищезгаданих інстанцій, що займає певний час. Оскільки тривалість всього міжнародного проекту 3 роки і виконання основних видів діяльності, запланованих у заявці, неможливе без встановленої лабораторії із обладнанням, то процедура закупівлі повинна відбутись на протязі перших 1,5 року проекту, тобто до кінця лютого 2019р.; 2) дозволити в тендерній документації зазначити вимогою надання учасниками тендеру накладної, де вартість товару буде вказана як в гривнях, так і в євро за курсом, встановленим Національним Банком України на дату оголошення тендеру. У зв’язку із тим, що звітування за європейськими проектами програми Еразмус+ КА2, відповідно до інструкцій з реалізації грантових програм, відбувається у євро. Дякую!
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json