Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ВП Атоменергомаш
Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Зміна ціни та обсягу
Суть питання: За результатами проведення відкритих торгів з особливостями Замовником укладений договір з переможцем закупівлі на постачання товару з певною номенклатурою. Відповідно до тендерної пропозиції переможця товар постачається згідно з відповідним ТУ. Під час виконання договору постачальник повідомляє про неможливість постачання товару за ТУ передбаченим договором та пропонує внести зміни до договору (на підставі підп.1 та підп. 3 п.19 Особливостей), згідно з якими постачається товар за іншим ТУ, більшої кількості за певними позиціями товару, збільшенням ціни за одиницю товару за деякими позиціями товару, але при цьому загальна сума договору зменьшується. Чи буде внесення такіх змін до договору порушенням вимог Особливостей, враховуючі вищевикладені обставини?
Відповідь на запит 388/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 28.02.2023 № 3323-04/8463-06 "Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Щодо випадків, коли умови договору про закупівлю можуть відрізнятися від змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі), розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=8463
Водночас, ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, а також відповідно до норм Закону та Положення про Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій суб’єктів сфери публічних закупівель в конкретних випадках.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2