Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ф/о
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Залучення субпідрядників/співвиконавців.
Суть питання: Доброго дня! Виникло питання у наступній ситуації:
Чи зобов’язаний Замовник відхилити пропозицію Учасника, якщо в складі пропозиції до виконання робіт залучений субпідрядник, який притягувався до відповідальності у відповідності до п.4.ч.1.ст.17 ЗУ, при чому частка виконання робіт є меншою ніж 20% від вартості договору про закупівлю робіт/послуг.
Дякую!
Відповідь на запит 455/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06, який містить інформацію про субпідрядників/співвиконавців.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2