Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо оприлюднення інформації на порталі Є-data (Єдиний вебпортал використання публічних коштів)
Суть питання: Доброго дня, прошу надати роз'яснення стосовно оприлюднення інформації на порталі Є-data стосовно договорів, які укладені згідно Постанови КМУ №169 від 28.02.2022. Так як згідно з постановою № 169 в Прозорро оприлюднюється звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях. А як діяти з порталом Є-data? Чи врегульовано це законодавством? Так як інформація, яку не доцільно оприлюднювати в період воєнного стану (наприклад адреси бомбосховищ, місця дислокації тероборони та інше, що прописано в назві договорів).
Відповідь на запит 257/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (зі змінами) визначає порядок здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану в Україні.

Згідно з частиною третьою статті 2 Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”, адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів та затвердження форм, за якими надається інформація про заплановане і фактичне використання публічних коштів для оприлюднення, здійснюється суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України. Порядок адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів затверджується Кабінетом Міністрів України.

Так, відповідно до розпорядження КМУ від 14.09.2015 № 911-р “Деякі питання створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів” (зі змінами) державну установу  "Відкриті публічні фінанси”, що належить до сфери управління Міністерства фінансів України, уповноважено адмініструвати єдиний веб-портал використання публічних коштів.

Ураховуючи зазначене, з питань необхідності оприлюднення інформації про закупівлі на єдиному веб-порталі використання публічних коштів рекомендуємо звертатись до відповідного органу виконавчої влади, до сфери відповідальності якої належить функціонування зазначеного електронного інформаційного ресурсу.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2