Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Військова частина А1906
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Доброго дня. Військова частина здійснює закупівлю товарів, робіт та послуг в яких міститься інформація з обмеженим доступом (таємна). Загальна сума закупівлі становитиме більше 200 000 грн. Згідно Закону в системі оприлюднюється звіт про укладення договору. Чи можливо не висвітлювати звіт про укладення договору, оскільки відкривається інформація про постачальника та предмет закупівлі.
Відповідь на запит 516/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що питання закупівлі товарів, робіт і послуг, закупівля яких становить державну таємницю, розглянуто в листі від 31.03.2017 № 3302-06/10639-06 “Щодо випадків, на які не поширюється дія Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Таким чином, оскільки Законом встановлена конкретна сфера правового регулювання, дія Закону та підзаконних нормативно-правових актів, розроблених на його виконання, не поширюється на закупівлі предметів закупівлі, визначених у частинах третій та четвертій статті 2 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2