Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Підприємство об'єднання громадян "Ціль" Громадської організації "Дніпровське об'єднання осіб з інвалідністю"
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо визначення категорії гаранта та категорії бенефіціара
Суть питання: Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України було прийнято наказ № 2628 від 14.12.2020 р. «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» (далі – Наказ), яким затверджено форму забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції та вимоги до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції.
Відповідно до пп.1 п.4 Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, у реквізитах гарантії: 1) щодо повного найменування гаранта зазначається інформація: повне найменування гаранта, його ідентифікаційний код у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія.
Відповідно до пп.3 п.4 Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, у реквізитах гарантії: 3) щодо повного найменування бенефіціара, яким є замовник, зазначається інформація: ідентифікаційний код у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія.
У зв’язку з тим, що виникають труднощі при оформленні забезпечення тендерної пропозиції (банківської гарантії), з метою вірного трактування положень вищезгаданого Наказу, прошу надати роз’яснення:
1. Що мається на увазі під категорією гаранта? Які бувають види категорій гаранта та яким нормативно – правовим актом вони визначені?
2. Що мається на увазі під категорією бенефіціара? Які бувають види категорій бенефіціара та яким нормативно – правовим актом вони визначені?
Відповідь на запит 647/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті          № 620/2021 за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=790cb159-97fe-4e13-9b77-47b58d75be50&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Забезпечення тендерної пропозиції
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2