Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний"
Тема: Тендерна документація
Суть питання: Чи потрібно включати до складу тендерної документації кваліфікаційні вимоги визначені с. 16 Закону при закупівлі наприклад електричної енергії... Насклільки я розумію заборона встановлення таких вимог (абз. другий част. 3 ст. 16 стьарої редакції Закону) виключена в новій редакції закону? Просимо надати відповідь за можливості у найкоротший термін. З повагою Явтушенко В.П.
Відповідь на запит 936/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до частини другої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема  один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям.

Отже, під час розробки тендерної документації замовник самостійно зазначає один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2