Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТНВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого"
Тема: Планування закупівель
Суть питання: Доброго дня. Потрібна ваша консультація по плануванню закупівель. В нас запланована закупівля на капітальний ремонт 750 000 грн спортивна зала і актова зала як один предмет закупівлі і процедура "допорогова закупівля". По актовому залу в нас вже є проектно-кошторисна документація і експертиза(все вже проплачено і є договори), авторського нагляду і технагляду ще немає. Сам капітальний ремонт актової зали буде окремий договір і хочемо робити процедуру "звіт про укладений договір". Як нам правильно поступити в даній ситуації в самому плані(можливо якісь зміни вносити, можливо новий план) так щоб не порушити законів?
Відповідь на запит 413/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено листи від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 “Щодо закупівлі робіт”, який містить інформацію щодо визначення предмета закупівлі робіт,  від 30.09.2016
 № 3302-06/31462-06  “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону” та  від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер; щодо використання електронної системи закупівель суб’єктами, які не є замовниками у розумінні Закону; щодо оприлюднення звіту про укладені договори”, які містять вичерпну відповідь на питання.

Разом з тим повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання стосовно зазначення інформації у додатку до річного плану закупівель зазначена у запиті від 16.07.2017 № 740/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c04f60dc-0cdb-4f8e-a72a-eb5ccc015883&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі Звіт про укладені договори Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2