Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо здійснення закупівель у період воєнного стану
Суть питання: У зв’язку з набранням чинності Постанови КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28 лютого 2022 р. № 169, Постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169» від 05 березня 2022 р. № 201, було визначено порядок закупівель у період воєнного стану, де зазначено, шо звіт про договір про закупівлю та всі додатки до нього оприлюднюється не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях. Чи є порушенням публікація звіту про договір про закупівлю у період воєнного стану? Адже Постановою КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 лише подовженно строк публікації звіту, але не має прямої заборони НЕ опубліковувати звіти, якщо Замовник має таку змогу. Та чи потрібно опубліковувати план до закупівлі?
Відповідь на запит 280/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 22.04.2022 № 3304-04/16796-06 "Щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану", розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за покликанням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=16796

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2